The Goldberg variation

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

The Goldberg variation

Odeslatod kimberly v 30 kvě 2008 09:49

Mňa táto epizóda zaujala takou celkom príjemnou atmosférou, ktorú vytvorila. Jednak je tam množstvo nezabudnuteľných milých scénok, ako keď sa Mulder snaží majstrovať v potrubí a celý sa premočí :) , alebo keď sa pod ním podlomí podlaha :D .
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Goldberg variation

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 14:50

Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Goldberg variation

Odeslatod k212 v 22 čer 2008 00:08

Goldbergovu variaci mám ráda. Je to jeden z těch vtipně odlehčených dílů a jak už píšu asi po několikátý, v sedmičce je jiskření mezi M/S téměř neúnosné, a tady je to zase rozjetý až běda ... slovní přestřelky, kradmé úsměvy, hlášky.
Třeba jak Mulder vyjíždí výtahem a říká Scully, že má dobrej vohoz a ona je v typicky černým kostýmu, nebo jak jdou navštívit Henryho, nemůžou se dozvonit a Scully říká, že nejspíš bez protézy netrefí ke dveřím a Muldy po ní hodí očkem, no prostě bájo. :lol: Na mě tenhle díl působí děsně pohodově, oba tam jsou takoví rozesmátí, rozevlátí a poťouchlí a navíc jim to oběma sekne i s těmi kratkými vlasy. ;)
BTW ... že jsem nedávno uzřela toho Indyho na čtvrtou, tak toho nemocnýho klučinu v tomhle díle hrál mladičký Shia LaBeouf.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: The Goldberg variation

Odeslatod KayTee v 23 čer 2008 12:38

Nějak si nemůžu tenhle díl vybavit..asi jsem ho neviděla.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: The Goldberg variation

Odeslatod peta111 v 23 čer 2008 21:21

Je to opravdu pohodovka. Vždycky mě dostane scéna Mulder - instalatér! :lol: A ty hlášky jsou někdy nepřekonatelné :lol: . Pěkná klidná podíváná k nedělnímu obědu nebo pro malé osazenstvo :D ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: The Goldberg variation

Odeslatod Angelitos v 29 čer 2008 11:35

U toho dílu jsem se dost zasmála a moc se mi líbil. Muldy zabodoval! :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: The Goldberg variation

Odeslatod Utero v 15 srp 2008 09:38

Tahle epizoda je fakt pohoda. Libilo se mi jak mela pomaloucky prubeh, ale vubec nenudila. Clovek, ktery ma ve vsem stesti byl fajn navrh... Proste uplne idealni epizoda na prijemne stravene odpoledne, ktera i pres minimum akce vubec nenudi, naopak.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Goldberg variation

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 18:41

Trochu mi to připomněllo Clyde Bruckmana - jak dar, který by většina lidí okamžitě chtěla, vlastně na druhé straně vůbec darem není...Zajímavá myšlanka na chlapíka, co má pořád štěstí.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Goldberg variation

Odeslatod xloverin v 27 led 2009 16:42

XGirl píše:Trochu mi to připomněllo Clyde Bruckmana - jak dar, který by většina lidí okamžitě chtěla, vlastně na druhé straně vůbec darem není...Zajímavá myšlanka na chlapíka, co má pořád štěstí.


Ja tento diel zboznujem uz len kvoli Shia LaBeouff-ovi (akos ato preboha sklonuje ;-) ). Super vidiet jedneho z najuspesnejsich hercov v sucasnosti v jednom z najuspesnejsich serialov vsetcky cias :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Goldberg variation

Odeslatod Leblanc v 15 bře 2009 01:54

Velmi pěkný díl. Ta scéna, kdy se Mulder propadne podlahou, byla skvělá. Nebo když vysvětluje, jak se mohlo stát, že mafián, který přišel zabít Henryho, visí za nohu na větráku... :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: The Goldberg variation

Odeslatod oskvarka v 20 lis 2009 00:54

jj no davno som sa tak dobre nezasmiala...pekne bolo ako Scully naznacila ze kedze mal len stastie ze je to uz nudny pripad nie hodny aktou X lebo ona chcela nahanat nejaku nesmrtelnu postavicku aj ked to s tym stastim bola povodne jej teoria a Muldyho bola ta druha :D :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník