Millenium

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Millenium

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 10:38

A čo hovoríte na tento diel? Mne osobne sa spojenie Muldera a Scullyovej s Frankom Blackom-keďže som celý seriál odpozerala, veľmi páčilo. Bolo to smutné ako Frank skončil v tej liečebni. Ale zase sa mi veľmi páčil ten záver ako sa Mulder a Scullyová na prelome tisícročí pobozkali, to bolo efektné. Tiež sa mi páči sonda do duše Franka Blacka, že bol posadnutý prácou a málo sa staral o svoju dcérku, až kým z osobného života nestratil všetko okrem nej. Ten workoholizmus je príznačný aj pre Muldera a neskôr v podstate už aj pre Scullyovú.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Millenium

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 17:46

No... je těžký pro mně rozdejchat ten konec... ;) Že bych byla zrovna shipper...
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Millenium

Odeslatod Luki v 21 dub 2008 19:56

Já se snažím vymyslet jak tenhle díl pustit mámě (až k němu dojdeme) protože ona zombie nesnáší a jen by se mi vysmála ale ten konec je důležitý pro ni... asi jí namluvím že to nejou mrtvoly :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Millenium

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 20:18

Luki píše:Já se snažím vymyslet jak tenhle díl pustit mámě (až k němu dojdeme) protože ona zombie nesnáší a jen by se mi vysmála ale ten konec je důležitý pro ni... asi jí namluvím že to nejou mrtvoly :lol:

"Nee, mami! To jsou skřítci na maškarním, vážně!"
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Millenium

Odeslatod monkax v 30 kvě 2008 15:28

Já ten konec taky nemohla rozdýchat, ale v tom smyslu, že jsem to nečekala a nevěřícně jsem koukala :roll: Přítel už spal a já po půl noci vletěla za ním že mu musím něco důležitého říct. Hleděl rozespale na mě jako na blázna a ráno říkal, že myslel, že už blouzním-protože prý v Aktech X se takové věci nedějí :lol: Ale když to vyděl na vlastní oči, tak taky koukal. Lidi ale já měla takovou radost-jako správný shipper. Já potom nemohla vůbec usnout, běželo mi to pořád hlavou :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Millenium

Odeslatod KayTee v 30 kvě 2008 22:17

monkax píše:Já ten konec taky nemohla rozdýchat, ale v tom smyslu, že jsem to nečekala a nevěřícně jsem koukala :roll: Přítel už spal a já po půl noci vletěla za ním že mu musím něco důležitého říct. Hleděl rozespale na mě jako na blázna a ráno říkal, že myslel, že už blouzním-protože prý v Aktech X se takové věci nedějí :lol: Ale když to vyděl na vlastní oči, tak taky koukal. Lidi ale já měla takovou radost-jako správný shipper. Já potom nemohla vůbec usnout, běželo mi to pořád hlavou :)


Mně to běží hlavou od té doby, co tento díl dávali na Primě :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Millenium

Odeslatod XGirl v 03 čer 2008 16:18

To prostě musí každého shippera dostat do kolen - nejlhezčí je, jak se na sebe po tom polibku podívají, jako kdyby opravdu měli strach, že se něco stane a ono nestalo...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Millenium

Odeslatod k212 v 03 čer 2008 18:01

No já vlastně tomuhle dílu vděčím za zpětné nakopnutí a znovunadšení k Aktům X. Prostě jsem jednou večer někdy v listopadu 2007 pustila telinu, procházím programy a ejhle Scully a Mulder. Netušila jsem, co to je za sérii, protože já viděla do té doby jen první 4 a ani jsem netušila, kolik jich dohromady je :o No pravdou je, že ve chvíli, kdy jsem výletla ze spavých lavic střední školy na další studia, šla Akta X mimo mne. Dlouhých 6 let - neuvěřitelné, i když občas mi známí moji pubertální obsesi s radostí připomínají dodnes ;) . No samozřejmě, že v posledních pár minutách Millenia jsem nevěřila vlastním očím ... a tohle je nejspíš okamžik, kdy jsem si uvědomila, že Akta mě chytla do svých osidel mnohem víc, než jsem kdy chtěla, a že to nebyl jen pubertální úlet.
Druhý den jsem díl sehnala a okamžitě jsem si ho musela znovu pustit ... no a řvala jsem u toho něco jako: to snad není možný, já se na to nemůžu dívat, to není pravda, já tomu nevěřím, mámí a šálí mě zrak... Inu v tu chvíli se naplno probudilo moje shipperský srdce. :lol: :lol: :lol: No a od tý doby po nocích sleduju nové díly Akt X. Teď se prokousávám 9. sérií a říkám si, jaký je to ale přebohatý filmový půlrok, skoro každý den nový-neviděný díl ... já nechci, aby to skočilo. ale mám to naplánovaný do druhého filmu a musím se hodně držet zpátky. :P
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Millenium

Odeslatod monkax v 03 čer 2008 19:08

Tak tady bylo tolik mrtvolek že jsem polibek Muldera a Scullyové vůbec ale vůbec nečekala :D A ten Mulderův pohled na Scully :) Jé, to byl krásný závěr, srdce se mi pohlo.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Millenium

Odeslatod kimberly v 09 čer 2008 21:48

Jasné že Millenium je pamätný diel najmä kôli tomu bozku medzi Mulderom a Scullyovou, ale podľa mňa je dôležitý aj z mnohých iných stránok: to prepojenie s brilantným seriálom Millenium, ktorý som vždy obdivovala a to napäté čakanie, či sa predsa len niečo nestane odpočtom polnoci...A strašne rada som zase videla Franka Blacka a bolo zaujímavé sledovať ho v konfrontácii s Mulderom a Scullyovou.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Millenium

Odeslatod kimberly v 08 črc 2008 10:27

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Millenium

Odeslatod KayTee v 08 črc 2008 11:51

kimberly - bezva fotečky :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Millenium

Odeslatod petrazelva v 08 črc 2008 12:55

Když tak koukám na tu fotku toho Orobora (nebo Oroborose? ach ten češtin..), tak mě trošku mrzí, že se to nějak víc nerozvinulo, v souvislosti se Scullyiným tetováním a tak. Stačila by malá narážka nebo něco, to by tomu hned dalo jinou šťávu..
Ale místo toho není např. v Roadrunners po tetování ani vidu ani slechu.. to je fakt škoda :-(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Millenium

Odeslatod Luki v 08 črc 2008 16:31

Samozřejmně si jej dala odstranit... přece jen to byla jenom bolestná vzpomínka na rakovinu a téměř smrt :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Millenium

Odeslatod Utero v 12 srp 2008 16:53

Skoda, ze pri prvnim shlednuti jsem jeste nebyl fanousek a tak jsem tuhle epizody prozil jinak nez ostatni. Tehty to byla asi teprve 5 epizoda co jsem nahodne shledl na Nova Cinema jako zvedavec. Proto kdyz prisel ten slavny polibek tak mi to tehdy prislo uplne obycejne. Proste byl silvestr a tak se polibili. Kdybych uz byl tehdy fanatik tak bych se rozplival....Samotny pribeh epizody byl dobry. Millenium jsem bohuzel jeste nemel moznost videt, ani jednu epizodu. Proto nemuzu posoudit jestli tato epizoda serial Millenium urazi nebo ne. 80%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Millenium

Odeslatod oskvarka v 19 lis 2009 22:45

heh no pre mna uplne spickovi diel...ale ozaj ani len netusim o com bol serial milenium takze v tom nic ine nehladam...Scully napadol zombie :lol: a este najblizsich 15 sekund po tom zabere ako tam potom dosiel skiner som sa normalne bala ako isiel k tej plachte ze pod nou bude Scully zombie :D:D....jednoducho ma to vsetko co ma spravna 100 percentna cast mat...a este samozrejme na zaver aj nieco navise.
no inak neviem kto chce presvecit mamu ze to nieje zombie...to bude asi dost tazke...ked uz aj Scully tomu uverila:D:D...
a tan znak ozaj vyzeral ako tetovanie Scully skoda ze sa o tom nezmienila :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Millenium

Odeslatod oskvarka v 19 lis 2009 22:59

k212 píše:No já vlastně tomuhle dílu vděčím za zpětné nakopnutí a znovunadšení k Aktům X. Prostě jsem jednou večer někdy v listopadu 2007 pustila telinu, procházím programy a ejhle Scully a Mulder. Netušila jsem, co to je za sérii, protože já viděla do té doby jen první 4 a ani jsem netušila, kolik jich dohromady je :o No pravdou je, že ve chvíli, kdy jsem výletla ze spavých lavic střední školy na další studia, šla Akta X mimo mne. Dlouhých 6 let - neuvěřitelné, i když občas mi známí moji pubertální obsesi s radostí připomínají dodnes ;) . No samozřejmě, že v posledních pár minutách Millenia jsem nevěřila vlastním očím ... a tohle je nejspíš okamžik, kdy jsem si uvědomila, že Akta mě chytla do svých osidel mnohem víc, než jsem kdy chtěla, a že to nebyl jen pubertální úlet.
Druhý den jsem díl sehnala a okamžitě jsem si ho musela znovu pustit ... no a řvala jsem u toho něco jako: to snad není možný, já se na to nemůžu dívat, to není pravda, já tomu nevěřím, mámí a šálí mě zrak... Inu v tu chvíli se naplno probudilo moje shipperský srdce. :lol: :lol: :lol: No a od tý doby po nocích sleduju nové díly Akt X. Teď se prokousávám 9. sérií a říkám si, jaký je to ale přebohatý filmový půlrok, skoro každý den nový-neviděný díl ... já nechci, aby to skočilo. ale mám to naplánovaný do druhého filmu a musím se hodně držet zpátky. :P



hehe tvoj pribeh je mi napadne povedomi :D:D...az na to ze ja som sa k mojej zavislosti vratila az po 10 rokoch...ked na fore serialu bones kecala KayTee s niekym o kulte X nemohla som uverit ze take nieco existuje...prebehla som priblizne zhrnutie serialu a zistila som ze Scully mala Williho co ma absolutne obislo takato info aj to ze existuju nejake dalsie serie :D hned som si preklikala epku existence no a tvarila som sa asi presne tak ako opisujes ze si sa tvraila ked si videla milenium :D:D
kedze som kukala max. prve dve - 3 serie v dectve :D aj to nie cele len ked som sa nahodou nenapadne dostala k telke...tak za naj shipper scenu z dectva ktoru si paetam je ta scena v aute ako Mulder vravi Scully ze ak mu doniesla aj caj tak je to laska :D a odvetdy som bola nakazena -diagnoza shipper...a moja polka deckej izby si to odniesla hromadnym tapetovanim plagatov :D:D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Millenium

Odeslatod 16mino28 v 13 dub 2011 09:51

Akurát dnes (12.4.2011 o 15:30 ) som dopozeral epizódu Milénium. Hneď od začiatku ma zaujal jej názov a účasť Lance Henriksena - ktorý sa do podobných mysterióznych filmov a seriálov náramne hodí. A potom som si vybavil, že kedysi dávno dávali v telke po Aktoch X aj prvú sériu seriálu z rovnomenným názvom, ktorý si pamätám len matne a tuším som nevidel ani jednu časť. Keď som sa ale dozvedel že Milénium je tiež od Chrisa Cartera a prakticky sa odohráva v rovnakom svete ako X-Files, musel som si okamžite stiahnúť pilotnú epizódu ( neviem ako to bude ďalej, keďže netuším kde sa dajú stiahnuť dabované dve ostávajúce série - nakoľko titulky na ne nikto nespravil ) A na pilote ma zaujal herec Terry OQuinn - ale hneď nachádzam nesúvislosť - Terry tu hrá akéhosi Petra Waltsa, pritom má rovnaký ksicht a vyzáž ako jeho postava Michaud z X-Files. Buď to je hrubá a pre mňa neodpustiteľná chyba tvorcov, alebo mu tam behal dvojník - či snáď mimozemský lovec? :-D
Samozrejme epizóda Milénium by sa dala nazvať aj ako akýmsi finále Milénia v inom seriále - teda X-Files. Pekne prepojila tieto dva kultové seriály, bolo tam napätie, Snow si mohol pomixovať obe známe melódie apod... a ten Shipperský koniec nemal absolútne žiadnu chybu :)
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron