Hollywood AD vs All Things

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Hollywood AD vs All Things

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:54

Tú sa naši hlavní predstavitelia Duchovny a Andersonová predstvaili v rolách tvorcov. Kto vás ako autor viac zaujal? Zapôsobil na vás viac odľahčený a plný humoru Holywoodsky šéf od Duchovneho, alebo za talentovanejšiu v tejto oblasti považujete Andersonovú s jej temnými Všetkými vecami?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 16:02

kimberly píše:Tú sa naši hlavní predstavitelia Duchovny a Andersonová predstvaili v rolách tvorcov. Kto vás ako autor viac zaujal? Zapôsobil na vás viac odľahčený a plný humoru Holywoodsky šéf od Duchovneho, alebo za talentovanejšiu v tejto oblasti považujete Andersonovú s jej temnými Všetkými vecami?


Rozhodě All Things... u Hollywood A.D. jsem první polovinu prozíval :)..
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod peta111 v 20 dub 2008 16:38

Myslím, že tyhle odlišnější kousky prezentují taky jejich naprosto jiné povahy. Jsou to zvláštní díly, každý z nich mám jinak ráda. All Things - strategická pro budoucnost :lol: a je to takový jiný pohled na Scully. A Hollywood A.D. se svými speciálními scénkami a hláškami, které mě vždycky rozesmějí. Ale kdybych měla volit, tak asi dám bod ALL THINGS, protože o HOLLYWOODu člověk ani neví, jestli se vůbec stal :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:00

Tiez sa priklanam k All Things. Hollywood A.D. bol fajn az v tej druhej polke. Cely diel sa mohol niest v takom duchu. Ja by som celu epizodu urobil ako odhalovanie tajmostiev natacania filmov, pri tom by boli Mulder a Scullyova. Mam rad zakulisie filmov tak ja by som ho viac ukazal :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod Xeninka v 20 dub 2008 17:27

All Things je více k zamyšlení a nechá diváka po skončení přemýšlet co by se stalo, kdyby udělal někdy něco jinak... Hollywood A.D. je zase naopak prošpikován hláškami a je to sranda se na to dívat. Nevím, co z toho mám raději, ale kdyby se musela nutně rozhodnout tak All Things...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod terentule v 20 dub 2008 18:33

Taky se přikláním k All things, i když laděním jsou obě epizody naprosto nesrovnatelné a odlišné.
Ale u Holywood AD mě nebavil ten jejich případ, to bylo trochu divný. Jinak natáčení toho filmu bylo super :D
All things se mi moc líbily celé. Táhla se tím taková zvláštní melancholická nálada :) a shipperský konec/začátek byl třešničkou na dortu ;)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 19:14

Ak mam byt uprimna - ani jedna z nich :( .
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Hollywood AD versus Všetky veci

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 19:59

Myslím, že tyto epizody je těžké srovnávat. Každý je svým způsobem zvláštní, originální a SKVĚLÝ :).
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 17:41

To se ani nedá strovnávat, každý z nich má svůj styl... To ja jak hodnotit jablko vs auto :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod MrSmith v 21 dub 2008 17:44

Arte píše:To se ani nedá strovnávat, každý z nich má svůj styl... To ja jak hodnotit jablko vs auto :lol:

No hej, ale auto je lepsie ako jablko :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 18:02

MrSmith píše:
Arte píše:To se ani nedá strovnávat, každý z nich má svůj styl... To ja jak hodnotit jablko vs auto :lol:

No hej, ale auto je lepsie ako jablko :D

Ech jo... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod nabaa v 21 dub 2008 20:28

Nesrovnatelný kusy. Oba kvalitní, každý jiným způsobem. Líbí se mi, že dost přesně odráží Gillianin a Davidův styl, je vidět, jak každý z nich pojímá myšlenku některých interakcí mezi M a S. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:54

Já mám lehce radši all things, i když se to fakt nedá moc srovnávat. U Hollywood A.D. je divný ten příběh s Lazar's Bowl. I když díky tomu vzniká spousta vtipných hlášek (viz to, co je "nahrané" v míse :))
all things prostě nutí se zamyslet, co by, kdyby.. a navíc ta krásná Mobyho Play k tomu..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod pitrysek v 28 kvě 2008 12:03

Kdybych si musela vybrat, tak jsem pro All Things...díl Hollywood AD se mi nelíbil....jinak mě moc nezaujala ani epizoda All Things. :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod KayTee v 28 kvě 2008 12:11

Mně se líbily obě epizody. Hollywood je taková oddechovka a All Things zase vzpomínky a otázky.. Nedá se vybrat tu lepší, protože je každá úplně o něčem jiném.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod kimberly v 30 kvě 2008 09:46

Áno, všetci píšete, že tieto dve epizódy sú nezrovnateľné a je to samozrejme úplná pravda. Dokopy som ich dala len preto, že som chcela vidieť porovnanie práce Davida a Gillian ako tvorcov týchto epizód.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Utero v 28 črc 2008 22:48

Gillian rulezzzz proste. Reknu to asi takhle "Radeji se dojimam nez smeju" ;) a tak je rozhodnuti jasne. All things je proste uzasne dilo kterese radim do mich TOP 10 mozna i 5 nejlepsich epizod serialu. To hlavne diky trem naprosto uchvatnym momentum. Ten prvni je kdyz Scully vychazi z nemocnice s kvetinami v ruce a kolem ni prochazi lidi ktere ona jakoby vubec nevnima a dotoho zacne hrat ten znami Mobyho motiv. Ten druhy kdyz Scully snima kamera ktera se furt dokola kolem ni toci a ona spatri tu zenu za kterou se rozbehne (nakonec to je Mulder), ktera ma taky uzasny hudebni doprovod. No a zaverecna pro me asi nejlepsi shippy scena serialu je tou treti uzasnou scenou, opet s Mobym. ...Takze urcite dokonala all things. ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod detillo v 04 srp 2008 21:19

Utero: mluvíš mi z duše, naprosto souhlasím se zařazením All things mezi pět nejlepších 5 epizod seriálu vůbec , tak i s tvým výběrem tří nejlepších scén epizody jako takový. Dámy a pánové shippers, toto prý je epizoda, kde se M a S poprvé milovali - je to pravda? (tedy pokud náhodou nevěříte tomu, že Scully se ráno obléká v Mulderově koupelně - dveře otevřený - poté, co vykonala ryze osobní hygienu, a uvažuje o věcech, který se mohly stát ale nestaly se nebo staly....) Prý to měla být odpověď na fanouškovské prosby typu "Don´t show us, just let us know IT happened" 8-) )
Co se týče Hollywood AD, oddychovka pro zasmání, není zlá, ale DD má podle mě na víc. Moc témat nacpaných do 44min, chtělo to rozdělit do dvou epizod. Jo, ta hláška se Skinnerem, kterej má větší baterku, (následně Mulder odchází :D )byla fajn :lol:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Herimína Froditová v 04 srp 2008 21:27

Fanoušci Gillian mě zabijou, ale z toho jediného zkouknutí (doposud všechny epky 7. série) si pamatuji víc-méně jen Hollywood AD...prostě mě All Things nezaujala... :roll: Třeba se to po změní druhém zkouknutí (po třetím, čtvrtým...)
Prostě DD vedeeeeeeeeeeeee!!!!!! :mrgreen: (teď jsem spáchala sebevraždu) Kdo by si nezapamatoval onu scénu z koupelnévých pokojů (škoda, že to nebyl jen jeden pokoj :P )...nebo "úžasně přeslazený karamelizující film"...prostě náhled na AktaX z jiné perspektivy...myslím, že od DD jednoznačně povedený ;)
Herimína Froditová
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 čer 2008 18:58

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod yscully v 08 srp 2008 01:46

Teď jsem dokoukala All Things a jsu nadšená. Mimo jiné jsem se konečně dozvěděla, kde všichni autoři povídek berou tu jistotu, že se Scully na vysoké spustila s profesorem. Shippy scénu vidím tak, že Mulderovi už konečně došlo, že TO určitě někdy přijde (Scully by si dala říct už někdy ve čtvrté řadě, viz Small Potatoes nebo v šestce Dreamland) a nebudou je u toho otravovat včely a ani moc nezáleží na tom, jestli tuhle konkrétní noc prokecali nebo prospali nebo plně využili.

Hollywood A.D. mě čeká tak do dvou dnů, tak jsu zvědavá. Předem to odhaduju na remízu a oba díly na příjemné zpestření, jakých je v celých Aktech X několik.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Další

Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron