S.R. 819

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

S.R. 819

Odeslatod kimberly v 27 pro 2009 23:41

No...ja neviem. pre mna nic. vobec nic. dokonca musim povedat ze sa mi to nepacilo. pre mna najhorsie co sa v tejto serii objavilo. cista depresia, zle.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: S.R. 819

Odeslatod oskvarka v 28 pro 2009 01:13

jj suhlas...teda nie ze by to bolo totalne hrozne...mne sa to napriklad nezdalo nudne,..ale to je trochu malo.....je tam Krycek aspon :).... ale skratka aby to bola mitologia tak tomu teda riadne chyba dynamika alebo nieco ine...sratka nieco tomu chyba... a ako samostatna epka je to slabe... ja som to teda videla pred 2 mesiacmi...a v noralnej valite som to este nekukla...ale moc ma to nelaka oproti ostatnym v 6 (aj ked to s tym diablovim dietatom sa i zdalo v tejto serii asi trochu horsie ako tato cast- to ma skratka vobec nechytilo)...ale zatial ma cakaju lepsie kusky
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: S.R. 819

Odeslatod kimberly v 28 pro 2009 09:27

oskvarka píše:jj suhlas...teda nie ze by to bolo totalne hrozne...mne sa to napriklad nezdalo nudne,..ale to je trochu malo.....je tam Krycek aspon :).... ale skratka aby to bola mitologia tak tomu teda riadne chyba dynamika alebo nieco ine...sratka nieco tomu chyba... a ako samostatna epka je to slabe... ja som to teda videla pred 2 mesiacmi...a v noralnej valite som to este nekukla...ale moc ma to nelaka oproti ostatnym v 6 (aj ked to s tym diablovim dietatom sa i zdalo v tejto serii asi trochu horsie ako tato cast- to ma skratka vobec nechytilo)...ale zatial ma cakaju lepsie kusky

urcite je to niekde uplne na chvoste a ani sa nečudujem, že tu tato tema ani nebola doposial zalozena
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: S.R. 819

Odeslatod Baku05 v 30 pro 2009 00:28

Tak já si teda dovolím jeden nesouhlas ;) Já mám tuhle epizodu ráda, ba dokonce patří k mým oblíbeným. Nějak jsem si u ní dokázala udržet pocit z prvního sledování, kdy jsem neměla načteno, jak se má díl vyvíjet a rozhodně jsem se u něj nenudila, takže jsem schopna se se zájmem na něj kouknout kdykoliv znova... To přehoupnutí Skinnera na stranu Muldera mi zde přijde nenásilné a povedené. Prostě epizod se Skindou je na můj vkus málo a tahle si pro mě drží laťku slušně vysoko i v rámci dalších konkurentů v šesté sérii :)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: S.R. 819

Odeslatod oskvarka v 05 led 2010 20:31

Baku05 píše:Tak já si teda dovolím jeden nesouhlas ;) Já mám tuhle epizodu ráda, ba dokonce patří k mým oblíbeným. Nějak jsem si u ní dokázala udržet pocit z prvního sledování, kdy jsem neměla načteno, jak se má díl vyvíjet a rozhodně jsem se u něj nenudila, takže jsem schopna se se zájmem na něj kouknout kdykoliv znova... To přehoupnutí Skinnera na stranu Muldera mi zde přijde nenásilné a povedené. Prostě epizod se Skindou je na můj vkus málo a tahle si pro mě drží laťku slušně vysoko i v rámci dalších konkurentů v šesté sérii :)


mno co ja viem...mno...ale videla som to len raz zatial...isto tomu este dam sancu...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: S.R. 819

Odeslatod Baku05 v 07 led 2010 21:51

oskvarka píše:mno co ja viem...mno...ale videla som to len raz zatial...isto tomu este dam sancu...

No kvůli mně nemusíš :D Vždyť ať se každému líbí něco jiného, od toho tu máme na výběr z 202 epizod ;)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: S.R. 819

Odeslatod oskvarka v 07 led 2010 23:43

Baku05 píše:
oskvarka píše:mno co ja viem...mno...ale videla som to len raz zatial...isto tomu este dam sancu...

No kvůli mně nemusíš :D Vždyť ať se každému líbí něco jiného, od toho tu máme na výběr z 202 epizod ;)

:D :D :D ja to nemyslela ze koli tebe ale ze si to ty tak mozem aj koli tebe :lol: ...nie ale ja som to zatial videla len s desnou kvalitou zvuku a obrazu a navyse v dabingu takze dakedy keby si predtim neprecitam o co to ma byt tak s toho asi nic nepochopim :lol: :lol: :lol:
teraz som napr dokukala Terms of Endearment co bola pre mna doteraz najhorisa epka tejto serie...ale teraz sa mi to nezdalo vobec take zle...aj ked mi chybala ta interakcia MaS...jednoducho niektore veci co mi predtim nedavali zmysel mi dopli...oki no som mimo temu...
sancu tomu dam lebo Skinner je moj oblubenec no 3 hned po Muldrovi a Krycekovi :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: S.R. 819

Odeslatod oskvarka v 09 led 2010 00:05

no prave sa mi to tu dostalo na rad :) ... takze jednoznacne mi prvy krat usla pointa :lol: :lol: ...
... ale sa mi stale zda ze to bolo menej dinamicke ako to malo byt ...skratka islo o boj s casom ale nevyzeralo to tak ...
... ale inak v pohode... lepsi priemer ;) ale stale mi niektore kusocky s pointy unikaju... asi ako pri mitologiach co :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: S.R. 819

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:44

Nikdy mi moc nesedeli epizódy venované Walterovi Skinnerovi, aj keď je to veľký sympaták. Spracovanie len priemerné, napätie však husté po celý čas.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron