Agua Mala

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Agua Mala

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 09:35

Môj obľúbený diel, prípady nejako súvisiace s vodou v Aktoch X ma vždy brali, ako Dod Kalm, alebo Nothing Important happen today. Tiež milujem situácie, kedy nejaká živelná katastrofa odreže hlavných hrdinov od civilizácie :D A ako Scullyovár robí tracheotómiu , Mulder prenalseduje organizmus vo vode a nič nevidí...A Scullyová ako pôrodná asistentka...
ObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Agua Mala

Odeslatod Xeninka v 12 čer 2008 10:30

A na konci "Dáte si vodu?" :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Agua Mala

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 21:01

Xeninka píše:A na konci "Dáte si vodu?" :lol:

Áno, vtedy sa tvárili celkom vydesene...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Agua Mala

Odeslatod XGirl v 20 čer 2008 12:29

To, jak vyhodili nakaženého Muldera za dveře mi trochu připomnělo Ice :D Jinak rozhádaný hispánský pár, i ten pošuk se zbraněmi byly vynikající vedlejší postavy v téhle epizodě!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Agua Mala

Odeslatod Utero v 28 zář 2008 11:10

Agua Mala je podle me epizoda podobna takovym jako Drive nebo Triangle, proste epizodam s originalnim pribehem, ktery byl doted v Aktech nevidany. Ubohe poucky Arthura Dalese tentokrat nejsou tak nudne jako v Travellers a to je jedine dobre. Privedeni na scenu zenu, ktera ma rodit zrovna uprostred hurikanu me prislo prehnane, ale ve vysledku to zase az tak nevadilo. Co mi prislo dost divny je to jak je mozne, ze se Scully nechala premluvit k takovemu pripadu. Nemela vubec namitky na to, ze stravi noc v desti nahanenim morskou prisernou a to mi k ni nejak nesedelo :shock: To je, ale jedno. Ja se pri tehele epizode skvele bavil. 80%

Obrázek

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Agua Mala

Odeslatod xloverin v 28 zář 2008 11:37

No ja som to pochopila tak,ze velmi na vyber nemala :-) Ocitli sa uprostred hurikanu, nemali kam ist, tak co budu robit :-D U mna ma tato epizoda 100% uz len preto ze prirodne katastrofy ma fascinuju.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Agua Mala

Odeslatod luca v 28 zář 2008 13:49

Výborná epka. Ti dva nastávající rodiče neměli chybu, vždycky řvu smíchy, když Mulder pronese: "Toho už někdo za koule drží." :lol: A jak se na konci Arthur Dales nekonečně obdivuje Scullyové a Mulder tam sedí jako blbec, to je taky super.
A mám pocit, že v těhle posledních sériích se už Scullyová tolik nevzpírá v podstatě čemukoliv, stejně by jí to bylo houby platné. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Agua Mala

Odeslatod Leblanc v 31 led 2009 23:04

Dnes jsem ji viděla a líbila se mi. Hned mi připoměla povídky Temné vody (Kodži Suzuki). A to novorozeňátko, které Scullyová odrodila je nádherné. Opravdu jako čerstvě narozené, většinou ukážou miminko tak měsíc staré :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Agua Mala

Odeslatod oskvarka v 13 lis 2009 16:56

ako ze 90 percent isto dobry zazitok...ma smolu ze je v 6 serii teda medzi samimi klenotmi ...
.... no co ja viem trochu my to prislo ze boli malo vydeseny z toho.. ako ze muldy vzdy robi vtipky aj ked ide o zivot a myslim ze epky kde je takych vtipkov vela tiez byvaju velmi dobre....mala som trochu pocit ze zrovna tato prisera si zasluzila trochu viac respektu...umierali ludia ale oni sa mi zdali ze to beru len ako zart... trochu mi to nesadlo...a scully ktora sa vobec nenamahala (teda jasne ze sa pokusila ale malo sa mi zdalo) starat o to ci s muldymu na tej chodbe nieco nestane...skratka nevadli mi vtipy vadil mi pristup vsetkych tych ludi aj M a S.
... ako ze ked prisla v 3 serii prva pre mna dost parodicka epka (teda pre mna to bola ta s tymi chrobakmy) bolo to pra mna trochu tazsie skusnut jednoducho som mala chvilkami pocit ze su to neni M a S...a bala som sa 5.6.7 serie...ale ako som tu dosla tak sa mi az do tejto epky vzdali vsetky fakt superske -( dokonca 6 seria do teraz vsetky epky naprosto uchvatne) ...z humorom ale riadne strasidelne a M a S uplne dokonaly. jednoducho to na mna vobec neposobilo neprirodzene ako som sa bala...... a bad blood a post modern prometeus maju zase ine osobite caro takze ich ozaj velmi mozem :)...
asi to bude tym ze strhujucich filmov s katastrosickymi zivlami mam napozeranych dost..tak mi to prislo nieco ako parodia na takyto film...ako ze vtipne to bolo aj zabavne ani chvilu som sa nenudila...ale...

ps : opakovana hlaska tych policaitov bola fakt dobra
a macka ktora vsetko zadebnila z nutra a potom sa schovala v pracke :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Agua Mala

Odeslatod kimberly v 26 pro 2009 16:12

neskutočna zaplava absurdnych postavičiek, nie som si ista, ci ide o epizodu myslenu vazne, veselo, alebo proste o jeden z pokusov.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Agua Mala

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:45

Milujem keď sú Mulder a Scully odrezaný od civilizácie. Skvelá atmosféra podporená hurikánom...
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron