Rain King

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Rain King

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 09:22

Poznám ľudí, ktorí tento diel radia k najväčším blbostiam Aktov X, ja som to však tak nikdy nevidela. Uznávam, bohvieako kvalitou neoplýva, ale zase som sa celkom bavila. Ovplyvňovanie počasia emóciami? Keď som to počula prvý krát, tvárila som sa asi tak ako Scullyová, keď jej Mulder vykladá nejaké svoje teórie. Ale bavilo ma, ako sa do toho vplietli Mulder so Scully: A ako Sheila pobozká Muldera a Scullyová nechápavo hľadí na odtlačok rúžu na jeho pere :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Rain King

Odeslatod haci v 12 čer 2008 09:53

Tak tento díl mám moc ráda. Snad každý shipper taje, když Scully vysvětluje Sheile, že vztahy založené na přátelství jsou trvalejší. A že mluví o sobě, když říká, že pak najednou vidíte přítele jinak a zjistíte, že chcete být jen s ním. ;) A M+S na parketu kývající se ve větru (nebo jestli to byl tanec) - to je bomba. Mažoretka na začátku. IMHO byl tento díl natočen jako bombónek pro shippery a přiznávám se, že mi chutná. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Rain King

Odeslatod nabaa v 12 čer 2008 10:03

haci píše:Tak tento díl mám moc ráda. Snad každý shipper taje, když Scully vysvětluje Sheile, že vztahy založené na přátelství jsou trvalejší. A že mluví o sobě, když říká, že pak najednou vidíte přítele jinak a zjistíte, že chcete být jen s ním. ;) A M+S na parketu kývající se ve větru (nebo jestli to byl tanec) - to je bomba. Mažoretka na začátku. IMHO byl tento díl natočen jako bombónek pro shippery a přiznávám se, že mi chutná. ;)


No jo, Scullyová to vždycky umí vysvětlit. Kéž by se těmi svými radami taky řídila. Zajímalo by mě, jestli se jí při tom neozývá v hlavě "Pokrytče! Pokrytče!" :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Rain King

Odeslatod Xeninka v 12 čer 2008 10:27

Tenhle díl mám ráda, jen snad Chris nebo někdo říkal, že spadá do kategorie nikdy se nestalo... Je to jeden z dílů, při kterých se člověk připitoměle šklebí, jelikož tam jsou prostě nezapomenutelné hlody - létající kráva apod. :) A navíc scény pro shippery - při výstupu z letada (netušil jsem že přijedete s manželkou :D ) a pak ta scéna na záchodcích o tom přátelství...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Rain King

Odeslatod haci v 12 čer 2008 11:50

nabaa píše:
haci píše:Tak tento díl mám moc ráda. Snad každý shipper taje, když Scully vysvětluje Sheile, že vztahy založené na přátelství jsou trvalejší. A že mluví o sobě, když říká, že pak najednou vidíte přítele jinak a zjistíte, že chcete být jen s ním. ;) A M+S na parketu kývající se ve větru (nebo jestli to byl tanec) - to je bomba. Mažoretka na začátku. IMHO byl tento díl natočen jako bombónek pro shippery a přiznávám se, že mi chutná. ;)


No jo, Scullyová to vždycky umí vysvětlit. Kéž by se těmi svými radami taky řídila. Zajímalo by mě, jestli se jí při tom neozývá v hlavě "Pokrytče! Pokrytče!" :D


:lol: :lol: :lol: Někdy mi připadá, že jí některé věci jen trošku nedochází, takže možná není pokrytec. :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Rain King

Odeslatod Baku05 v 12 čer 2008 14:39

Tak tohle je můj hodně oblíbený díl. Je to bláznivina, ale i tak mě celkem překvapilo, že ho dost lidí bere jako nejhorší díl šesté série :? Já si ho teda vždy užívám od začátku až do konce. Uvítání u letadla a znechucená Scully, kam že ji to Mulder zase zatáhnul. Mulder a jeho "Hele, ta kráva byla namířená." - "Neutrpěl jsi trauma? " A asi nejoblíbenější scénka, kdy si je Sheila splete s výherci soutěže a Mulderovo "Jako by nám z oka vypadli." :mrgreen: A pak ta linie o přátelství :P Slepý vedl slepého, ale s pomocí šťastně dovedl :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Rain King

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 21:03

Ono to nevyhovuje vkusu fanúšikov, ktorý majú radi také tie klasické Akty. Toto klasické nie je, ale napriek tomu ma to veľmi zabavilo.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Rain King

Odeslatod MrSmith v 13 čer 2008 15:54

Zaujimave, ze aj ja som sa pri tom bavil. Toto je presne opak klasickych Aktov X ale asi som romantik tak sa mi to celkom pacilo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Rain King

Odeslatod nabaa v 13 čer 2008 16:17

Akorát mám vždycky problém s takovýma scénama, jako když Daryl tancuje, protože je mi úplně trapně za tu osobu. Irská teta Olive ovšem nemá chybu. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Rain King

Odeslatod XGirl v 20 čer 2008 12:26

Taky se mi tenhle díl líbí, haci ho nazvala bonbónkem pro shippery, myslím, že je to docela přesné - ta paralela mezi Holmen/Sheila a Mulder/Scully je očividná ;) Plus hodně vtipných hlášek a situací - jak se Holman zatváří, když vidí Sheilu líbat Muldera a z oblohy najednou neskutečně zahřmí :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Rain King

Odeslatod monkax v 10 črc 2008 23:12

Ted jsem tento díl vyděla po prvé a bylo to boží, prostě se mi to líbilo :lol: :lol: Lítající kráva, když si myslely že M a S jsou manželé a Mulder se při tom usmíval od ucha k uchu :P :P :P :P A jak Mulder řekl:Já se na Scullyovou nekoukám"
Ale koukal a jak :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Rain King

Odeslatod Angelitos v 31 črc 2008 23:53

já se směju už jen když to tu čtu :D
Každopádně tenhle díl je paráda :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Rain King

Odeslatod KayTee v 01 srp 2008 13:33

Tak jsem to viděla před chvilkou a docela jsem se chechtala :-) Přijde mi roztomilé, jak na záchodě Scully mluví o přátelství a následné lásce, když už jsem viděla další řady i film :-D a vím, jak to s ní a Mulderem dopadne :-D :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Rain King

Odeslatod XGirl v 04 srp 2008 08:41

Scullyová je tady zase projednou (v první polovině dílu) totálně skeptická a Mulder naprosto nadšený, trochu mi to připomíná první sérii, tohle rozdělení rolí ;) Bezva mini vtípek se třeba odehraje, když Mulder sedí před motelem poté, co na něj spadla kráva, vykládá Scullyová že "ta kráva byla namířená" a ona mu mimoděk s vážným výrazem zkoumá hlavu, jestli se do ní neuhodil, když plácá takové nesmysly :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Rain King

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 00:53

Je to tady, jak Muldy volá Scully, že musí poradit Holmenovi jak s tím randem a Scully na to: "A blind leading a blind".. to je taky vtipné :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Rain King

Odeslatod Luki v 24 zář 2008 08:28

"Kdy ty jsi měl naposledy rande?" "Už musím končit..." Ten Scully výraz je naprosto famózní. Taky miluju scénu jak se M+S tak rytmicky pohupují do rytmu na tom plese na konci :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Rain King

Odeslatod Utero v 25 zář 2008 17:44

Prvni pulka je fakt strasna. Krome letajici kravy absolutni nic. Druha pule uz epizodu vyzdvihne vis. Libila se mi zminka o Jimmovi a Kurdtovi a scena absolutniho ticha a nahle otazky "Muldere kdy ty jsi mel posledne rande" byla vyborna...Shipperi se zde dozvi par sokujicich zjisteni, ale minimalne do roka to MaS napravili... Nevim nakonec nemam z tehle epizody moc dobre dojmy, takze zatim tak 40%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Rain King

Odeslatod MrSmith v 25 zář 2008 20:06

A ja som myslel, ze tato epizoda sa shipperom musi pacit :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Rain King

Odeslatod Utero v 25 zář 2008 21:49

MrSmith píše:A ja som myslel, ze tato epizoda sa shipperom musi pacit :)


Tak kazdej ma jiny vkus. Ja jsem treba shipper, ale nadruhou stranu nesnasim Syzygy, kterou snad kazdej jinej shipper miluje. Me treba zalezi hlavne na pribehu a v Rain king byl samotny pribeh dost nezajimavi. Tuhle epizodu zachranujou prave ty hlasky, shipper sceny atd... nez samotny pribeh.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Rain King

Odeslatod luca v 25 zář 2008 21:58

Utero píše:
MrSmith píše:A ja som myslel, ze tato epizoda sa shipperom musi pacit :)


Tak kazdej ma jiny vkus. Ja jsem treba shipper, ale nadruhou stranu nesnasim Syzygy, kterou snad kazdej jinej shipper miluje. Me treba zalezi hlavne na pribehu a v Rain king byl samotny pribeh dost nezajimavi. Tuhle epizodu zachranujou prave ty hlasky, shipper sceny atd... nez samotny pribeh.



Já jsem teda taky shipper a Syzygy taky nemám ráda. Hlavně kvůli těm dvěma příšerným zmalovaným blondýnám. Uznávám, že je tam hodně vtipného, ale celkový dojem nic moc. To už se mi tenhle Rain King líbí víc, i když Sheila je taky sousto. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Další

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron