The Beginning

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

The Beginning

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 09:24

Agent Spender v kombinácii s Dianou Fowleyovou vo mne nevyvolávajú tie najlepšie pocity a už vôbec nie Akty X v ich rukách. :( A bolo mi veľmi ľúto Gibsona, chudák, toľko toho musí zažiť. Diel to bol pomerne napínavý,ale aj tak som už videla zaujímavejšie kúsky týkajúce sa mytológie...A dosť som sa vydesila toho, že Mulder so Scullyovou stratili Akty X aj Skinnera a že odteraz sa na nás bude ceriť námestník Kersch. :x
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil kimberly dne 08 čer 2008 20:33, celkově upraveno 1
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Beggining

Odeslatod nabaa v 08 čer 2008 18:21

Díl nic moc, taková spíš slabá tečka za FTF, ale koukatelný. Nijak zvlášť mě nezaujal. :roll: Jo a nechci prudit, ale začátek se píše "beginning". ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: The Beggining

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 20:34

nabaa píše:Díl nic moc, taková spíš slabá tečka za FTF, ale koukatelný. Nijak zvlášť mě nezaujal. :roll: Jo a nechci prudit, ale začátek se píše "beginning". ;)

Už je to opravené, angličtinu z duše neznášam, takže také veci naozaj prehliadam.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Beginning

Odeslatod nabaa v 08 čer 2008 21:09

kimberly píše:
nabaa píše:Díl nic moc, taková spíš slabá tečka za FTF, ale
koukatelný. Nijak zvlášť mě nezaujal. :roll: Jo a nechci prudit, ale
začátek se píše "beginning". ;)

Už je to opravené, angličtinu z duše neznášam, takže také veci naozaj prehliadam.


Já zase angličtinu z duše miluju,takže tyhle chybky registruju okamžitě. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: The Beginning

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 09:35

Na to, že bol tento diel považovaný za začiatok niečoho nového, v podstate nových Aktov X ma sklamal. Pozrela som si ho znova a čoraz viac si uvedomuje, aký je slabý. Malo to byť omnoho veľkolepejšie.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Beginning

Odeslatod MrSmith v 16 čer 2008 16:38

kimberly píše:Na to, že bol tento diel považovaný za začiatok niečoho nového, v podstate nových Aktov X ma sklamal. Pozrela som si ho znova a čoraz viac si uvedomuje, aký je slabý. Malo to byť omnoho veľkolepejšie.

Presne tak, malo to byt velkolepejsie ved je to vysoko ocakavana epizoda, ktora ide hned za filmom! Boli tam aj zaujimave a sokujuce veci, moznost, ze sme vsetci momozemstani napr., ale mohlo to byt lepsie. Nastastie ju nepovazujem za zaciatok novych Aktov X. Za novy zaciatok povazujem Within.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: The Beginning

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 18:57

MrSmith píše:
kimberly píše:Na to, že bol tento diel považovaný za začiatok niečoho nového, v podstate nových Aktov X ma sklamal. Pozrela som si ho znova a čoraz viac si uvedomuje, aký je slabý. Malo to byť omnoho veľkolepejšie.

Presne tak, malo to byt velkolepejsie ved je to vysoko ocakavana epizoda, ktora ide hned za filmom! Boli tam aj zaujimave a sokujuce veci, moznost, ze sme vsetci momozemstani napr., ale mohlo to byt lepsie. Nastastie ju nepovazujem za zaciatok novych Aktov X. Za novy zaciatok povazujem Within.

Musím súhlasiť, Within naštartoval novú éru.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Beginning

Odeslatod XGirl v 20 čer 2008 12:23

Mně tady vždycky úplně zatrně z toho, jak se Mulder kvůli té (neslušný výraz pro skot) Fowleyové chová ke Scullyové, jak je na ni hrubý, jak jí najednou nevěří, jak mu najednou vadí, že je Scullyová skeptik, a přitom ve filmu jí tvrdil, jak ho její rozum a věda nesčetněkrát zachránily... Jistě, přichází tím do Akt X něco nového, přesto jsem nidky úplně nepochopila, proč se Mulder takhle dokáže chovat a k jeho hodně citlivé povaze mi to nesedělo ani tehdy, ani teď zpětně...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Beginning

Odeslatod petrazelva v 22 čer 2008 14:01

Holt (neslušný výraz pro skot) Fowlyová pro něho asi taky něco znamenala, i když to nepochopím. Z této epky mi utkvěly hlavně 2 scény, rozhovory Muldera a Scully - ta před tím barákem (místem činu), která odkazuje na FTF, a pak ta na konci v kanclu (S: It comes down to a matter of trust. I guess it always has to. M: You're asking me to make a choice? ...atd).
Jinak pro mě tato epka lehce nadprůměr.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The Beginning

Odeslatod XGirl v 22 čer 2008 16:32

Já jsem to chápala v The end, prostě stará láska nerezaví, ale tady, když ho nechala zamčeného v té elektrárně a i on na vlastní oči viděl, že ho podrazila...tak alespoň mohl uznat, že Scullyová má svůj kus pravdy. Ale on je prostě zaslepenej jak beran... :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Beginning

Odeslatod Utero v 22 zář 2008 17:58

Epizoda, ktera se odehrava hned po prvnim filmu ma skvely zacatek i prubeh. Mozna by byla i cela skvela, ale proste nema to patricnou stavu. Musim souhlasit s ostatnimi prispevky "Kdyz uz ma navazovat na film, tak at se jedna o neco velkolepeho". Navic Fowlyovou vrcholne nesnasim. Ne kvuli shipperstvi, ale ta postava je mi proste dost nesympaticka, ikdyz to je asi zamer. Jeji ucast v The End byla zajimava. Dozvedeli jsme se jak vse tehdy bylo atd...Ale treba v The Beginning Fowlyova absolutne odtrhuje nase dva hlavni hrdiny. Nemyslim od lasky, ale od duvery, ktera je pro ne tak dulezita a to je zle....Jinak sestou serii mam zatim moznost sledovat jen v cestine a absolutne jsem nepochopil proc v ceskym dabingu agent Spender vyka vlastnimu otci, ze by chyba dabingu? No nevim.... 60%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Beginning

Odeslatod xloverin v 22 zář 2008 19:58

Utero píše:Jinak sestou serii mam zatim moznost sledovat jen v cestine a absolutne jsem nepochopil proc v ceskym dabingu agent Spender vyka vlastnimu otci, ze by chyba dabingu? No nevim....


No pokial sa dobre pamatam, tak Spender nevedel, kto je jeho otcom a rozhodne s nimi on nezil. Moj otec tiez svojmu otcovi vykal,ale to bolo z inaksieho dovodu ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Beginning

Odeslatod luca v 22 zář 2008 20:04

Možná mu vyká, protože to, že je jeho otec, se dozvěděl teprve před malou chvílí a je to pro něj pořád vlastně cizí člověk. Z dětství si ho nepamatoval. Ale ona je to věc názoru, jak se to přeloží. Angličtina tykání a vykání neodlišuje, takže překlad pak vychází ze vztahů konkrétních postav. Například Scullyová si s Doggetem pořád vyká i po x dílech, kdežto s Mulderem si tykali skoro hned od začátku. ;) Jinak na tomhle díle se mi líbí konec, když je M a S oznámeno, že jejich nadřízený bude od teď Kersh, a on se na ně podívá tím svým o facku si koledujícím pohledem... Úplně mi běhá mráz po zádech.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The Beginning

Odeslatod Utero v 22 zář 2008 20:23

xloverin píše:
Utero píše:Jinak sestou serii mam zatim moznost sledovat jen v cestine a absolutne jsem nepochopil proc v ceskym dabingu agent Spender vyka vlastnimu otci, ze by chyba dabingu? No nevim....


No pokial sa dobre pamatam, tak Spender nevedel, kto je jeho otcom a rozhodne s nimi on nezil. Moj otec tiez svojmu otcovi vykal,ale to bolo z inaksieho dovodu ;-)


Ja bych spis rekl, ze ho zna moc dobre, ale treba ho tak nenavidi, ze mu vyka. Ale jak je znamo Anglictina nerozlisuje vykani a proto jsem priradil chybu dabingu.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Beginning

Odeslatod MrSmith v 22 zář 2008 21:22

Utero píše:
xloverin píše:
Utero píše:Jinak sestou serii mam zatim moznost sledovat jen v cestine a absolutne jsem nepochopil proc v ceskym dabingu agent Spender vyka vlastnimu otci, ze by chyba dabingu? No nevim....


No pokial sa dobre pamatam, tak Spender nevedel, kto je jeho otcom a rozhodne s nimi on nezil. Moj otec tiez svojmu otcovi vykal,ale to bolo z inaksieho dovodu ;-)


Ja bych spis rekl, ze ho zna moc dobre, ale treba ho tak nenavidi, ze mu vyka. Ale jak je znamo Anglictina nerozlisuje vykani a proto jsem priradil chybu dabingu.

On ho vtedy este skoro vobec nepoznal.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: The Beginning

Odeslatod Utero v 23 zář 2008 16:53

Jinak vsimli jste si te neptarne narazky na Simpsny? V The Beginning je scena kde se nachazime v te elektrarne. Kdyz v tom jeden zamestnanec vzbudi sveho kolegu slovy "Vstavej Homere". A to nevychazim jenom z jmena, ale z toho, ze ten chlapik spal v pracovni dobe, mel nadvahu a vse se odehravalo v elektrarne :lol: Mozna je to jen shoda nahod, ale rozesmalo me to.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Beginning

Odeslatod xloverin v 23 zář 2008 18:01

Utero píše:Jinak vsimli jste si te neptarne narazky na Simpsny? V The Beginning je scena kde se nachazime v te elektrarne. Kdyz v tom jeden zamestnanec vzbudi sveho kolegu slovy "Vstavej Homere". A to nevychazim jenom z jmena, ale z toho, ze ten chlapik spal v pracovni dobe, mel nadvahu a vse se odehravalo v elektrarne :lol: Mozna je to jen shoda nahod, ale rozesmalo me to.


Nie, nie je to nahoda, ja som si to sice vobec v tej epizode nevsimla, ale v nejakej trivia hre to bolo ako otazka ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Beginning

Odeslatod oskvarka v 06 lis 2009 00:51

XGirl píše:Mně tady vždycky úplně zatrně z toho, jak se Mulder kvůli té (neslušný výraz pro skot) Fowleyové chová ke Scullyové, jak je na ni hrubý, jak jí najednou nevěří, jak mu najednou vadí, že je Scullyová skeptik, a přitom ve filmu jí tvrdil, jak ho její rozum a věda nesčetněkrát zachránily... Jistě, přichází tím do Akt X něco nového, přesto jsem nidky úplně nepochopila, proč se Mulder takhle dokáže chovat a k jeho hodně citlivé povaze mi to nesedělo ani tehdy, ani teď zpětně...


co ja viem mne to prislo take Mulderovske ...nezdalo sa mi to nejako mimo....jak Mulder vidi mimozemstana alebo nieco paranormalne je v tranze a zacina byt paranoidny, naivny, a nekontrolovatelny..skratka cokolvek co mu preleti hlavou...a plati to skoro vzdy okrem moznosti ze by slo Scully o zivot (alebo ze by sa chcela vykaslat na akta x:).....ked je ziva a zdrava tak ju v pohode aj ignoruje ked treba :D:D...hold typicky chlap :D:D
Naposledy upravil oskvarka dne 09 lis 2009 20:36, celkově upraveno 1
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: The Beginning

Odeslatod yscully v 09 lis 2009 19:32

XGirl píše:Mně tady vždycky úplně zatrně z toho, jak se Mulder kvůli té (neslušný výraz pro skot) Fowleyové chová ke Scullyové, jak je na ni hrubý, jak jí najednou nevěří, jak mu najednou vadí, že je Scullyová skeptik, a přitom ve filmu jí tvrdil, jak ho její rozum a věda nesčetněkrát zachránily... Jistě, přichází tím do Akt X něco nového, přesto jsem nidky úplně nepochopila, proč se Mulder takhle dokáže chovat a k jeho hodně citlivé povaze mi to nesedělo ani tehdy, ani teď zpětně...



Teď mě zarazilo... Jaký je "neslušný výraz pro skot"? Takový slovo asi ani neznám, poučte mě :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: The Beginning

Odeslatod oskvarka v 09 lis 2009 21:04

:D:D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Další

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron