Drive

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Drive

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:19

Včera jsem přemýšlela, kterou epku si pustit, a nějak mi přišla chuť na Drive. Co na ni říkáte?
Mně se napoprvé moc nelíbila, ale postupně mi nějak přirostla k srdci. A Crumpa mi na konci bylo fakt líto..
Jinak spousta dobrých hlášek a narážek.

SCULLY: Uh, Virgil Nokes? I'm Agent Scully. This is Agent Mulder. We're with the FBI.
FARMER: Jehovah's Witness?
SCULLY: No, sir. Federal Bureau of Investigation.

MULDER: Now, the sun will rise in America tomorrow regardless of whether or not we're at yet another farm investigating yet another enormous pile of doo-doo.

MULDER: Well, on behalf of the international Jewish conspiracy I just need to inform you that we're... almost out of gas.

A pak ten konec u Kershe v kanclu..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Drive

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 20:27

Odjakživa som mala slabosť pre tzv. "road movie", takže mne táto epizóda v podstate vyhovuje. A ako Scullyová strká do ucha Crumpovi ihlu...to je tiež jedna z nezabudnuteľných scén ;) Je to napínavé a pomerne akčné, takže ja vravím áno.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Drive

Odeslatod luca v 04 čer 2008 22:37

kimberly píše:Odjakživa som mala slabosť pre tzv. "road movie", takže mne táto epizóda v podstate vyhovuje. A ako Scullyová strká do ucha Crumpovi ihlu...to je tiež jedna z nezabudnuteľných scén ;) Je to napínavé a pomerne akčné, takže ja vravím áno.



Crumpovi? Měla jsem za to, že mu explodovala hlava, dřív než to stihla. Byl mrtvý, už když s ním Mulder přijel. :o
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Drive

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 22:41

luca píše:
kimberly píše:Odjakživa som mala slabosť pre tzv. "road movie", takže mne táto epizóda v podstate vyhovuje. A ako Scullyová strká do ucha Crumpovi ihlu...to je tiež jedna z nezabudnuteľných scén ;) Je to napínavé a pomerne akčné, takže ja vravím áno.



Crumpovi? Měla jsem za to, že mu explodovala hlava, dřív než to stihla. Byl mrtvý, už když s ním Mulder přijel. :o

Ja som sa tu veľmi zle vyjadrila, chcela som to napísať v tom zmysle, že nie pamätná scéna, ale nápad, ktorý Scully mala s tou ihlou. keby sa to bolo uskutočnilo tak by to bolo hodné Akto X ových najlepších scén. Zle som to napísala, takže sa ospravedlňujem.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Drive

Odeslatod petrazelva v 04 čer 2008 23:25

No už jsem se lekla, že mi něco uniklo :) Nápad to byl dobrý. Ale ta jehla, blé, jak tam Scully stála u toho pobřeží a vytahovala tu jehlu, tak to mi bylo úzko. Chudák Crump, bylo mi ho tak líto.. I Muldera..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Drive

Odeslatod Utero v 20 zář 2008 14:23

No teda prave jsem ji dokoukal...sice s dabingem, ale nadseni bylo velke :P Uz jenom ten zacatek "Prerusujeme vysilani a prinasime aktualni zpravodajstvi....." napovidal, ze pujde o neco netypickeho a jedinecneho. A to taky bylo :) Crumpa a jeho zeny mi bylo lito, ikdyz jejich psa jeste vic. Stali se pokusnymi kraliky a MaS to bohuzel nakonec nemohli nejak podlozit...Jo ten Kersh je cim dal vetsi svine :) .... Nejvic zcele epizody me dostala scena ke konci. Mulder vystoupi zniceny z vozu. Na zadnim sedadle lezi Crumpovo telo. Mulder prichazi k utesu. Rozlizi se a premysli. Do toho jeste krasne ladi hudba Snowa....Naprosto genialni scena. Skoda, ze nebyla konecna, ale byla jeste prekazena Kreshovo kazanim...Jedinecna epka. 100%

Obrázek

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Drive

Odeslatod nabaa v 20 zář 2008 16:22

Skvělá epizoda. Od začátku - Mulder a Scullyová vyšetřující hnojivo, až do konce - Crumpova smrt. Byla jsem celou dobu napnutá a už už jsem čekala, že Scullyová bude fakt Crumpovi strkat do ucha jehlu. A ono nic. Ne že by se to nedalo čekat, ale i tak to pro mě bylo docela překvapení. Perfektní scénář, perfektní režie, perfektní Mulderovy hlášky a drsná Scullyová na pitevně. Dávám 100%. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Drive

Odeslatod xloverin v 20 zář 2008 17:04

Pre mna takisto 100%. Inak, zazitok bol,ked som tuto epizodu videla prvykrat na Pro7. Myslela som si totizto, ze to prerusenie vysielania je NAOZAJ :-D Pamatam sa ako som v duchu nadavala, ze kvoli nejakej nahanacke na dialnici budu Akty X posunute, alebo ich neuvidim vobec :-D Ked som vsak zbadala,ze je to vysielanie americkej televizie, tak mi zacalo cosi vrtat v hlave, ale ked zacala zvucka, az vtedy mi zaplo :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Drive

Odeslatod nabaa v 20 zář 2008 20:30

xloverin píše:Pre mna takisto 100%. Inak, zazitok bol,ked som tuto epizodu videla prvykrat na Pro7. Myslela som si totizto, ze to prerusenie vysielania je NAOZAJ :-D Pamatam sa ako som v duchu nadavala, ze kvoli nejakej nahanacke na dialnici budu Akty X posunute, alebo ich neuvidim vobec :-D Ked som vsak zbadala,ze je to vysielanie americkej televizie, tak mi zacalo cosi vrtat v hlave, ale ked zacala zvucka, az vtedy mi zaplo :-D


To máme podobný zážitek. Já jsem Drive v premiéře propásla, takže jsem to viděla poprvé poté, co jsem si to stáhla loni z Kultu, respektive z rapidu. A protože stahování trvalo věčnost, málem jsem pak vyletěla z kůže, že jsem takovou dobu stahovala něco úplně jiného. Ještě že jsem to hned nevypnula a nesmázla. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Drive

Odeslatod kimberly v 30 pro 2009 00:28

napinave, aj po niekolkych rokoch co som toto videla po prvy krat mozem povedat, ze som to napatie skutočne cítila
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Drive

Odeslatod oskvarka v 05 led 2010 20:30

kimberly píše:napinave, aj po niekolkych rokoch co som toto videla po prvy krat mozem povedat, ze som to napatie skutočne cítila


ano ano ...tato cast ma riadnu iskru ... hlavne je to vyborny napad... a napetie sa da krajat ..:) ...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron