Three of a Kind

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Three of a Kind

Odeslatod k212 v 04 kvě 2008 17:06

Nejspíš právem opomíjená epizoda, které se skrývá mezi dvěma skvosty Unnatural a Field Trip. Chybí tady Mulder, chybí i X-File případ, za to vystrkují růžky Osamělí střelci a hlavně suchar Bayers. Mě osobně epizoda utkvěla v paměti díky pár vtipným scénkám se zfetovanou Scully :shock: a kouzelná dvojsmyslná hláška: Well... I just can't decide who lights my fire. BTW - druhá fotka zleva dole, úplnej Dreamland, ale tentokrát měl ten hajzlík o kousek větší štěstí.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil k212 dne 02 pro 2009 17:14, celkově upraveno 1
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Three of a Kind

Odeslatod Xeninka v 04 kvě 2008 17:18

Tak zas až tak opomíjená není, ale je fakt že je mezi více zapamatovatelnými epizodami... Dvojsmyslná narážka je krásná a ještě miluju tu scénu jak Scully pitvá a pak nemůže posunout ten vozík :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Three of a Kind

Odeslatod Luki v 04 kvě 2008 19:14

Já tuhle epizodu miluju a Společně s Unusual Suspects řadím k nejlepším epizodám Akt X, hlavně díky tomu že se ani tak nezabývají Akty X jako spíše lidmi a vládou :). A Mulder tam neměl co dělat i Scully si totiž zaslouží svou samostatnou epizodu se střelci když už si ji Mulder odbyl rok předtím :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Three of a Kind

Odeslatod mona lisa v 04 kvě 2008 19:18

Vyborna epizoda.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Three of a Kind

Odeslatod nabaa v 04 kvě 2008 20:47

Když já pořád nemůžu přijít na chuť epizodám bez Muldera/Scullyové/obou. Střelce mám ráda, což o to, ale nemůžu si pomoct. Je to pěkný, ale nebýt Scullyové a její drogové eskapády, asi bych si na tenhle díl ani nevzpomněla. :|
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Three of a Kind

Odeslatod MrSmith v 05 kvě 2008 10:29

Pre mna nastastie Akty X nie su len Mulder a Scullyova takze tuto epizodu mam velmi rad.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Three of a Kind

Odeslatod haci v 05 kvě 2008 12:38

Právě díky zfetované Scully je to bomba. Muldy mi tam trochu chybí, ale jen protože by mě zajímalo, co by mu udělala zfetovaná Scully zbavená zábran a co on na to... ;) :mrgreen: ...dobře, dobře ... vracím se do shippy koncentráku... :oops:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Three of a Kind

Odeslatod kimberly v 05 kvě 2008 17:35

Táto epizóda mi pomerne sadla, je taká ujetá a vážna zároveň, Byers mi nepríde nejak nudný, takže sa mi to páčilo, samozrejme neopomíňajúc nafetovanú Scullyovúm veľmi rpíjemné vidieť Gillian v pozícii komediálnej herečky.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Three of a Kind

Odeslatod nabaa v 05 kvě 2008 17:52

haci píše:Právě díky zfetované Scully je to bomba. Muldy mi tam trochu chybí, ale jen protože by mě zajímalo, co by mu udělala zfetovaná Scully zbavená zábran a co on na to... ;) :mrgreen: ...dobře, dobře ... vracím se do shippy koncentráku... :oops:


Vím, že tohle sem tématicky nepatří, dopředu se omlouvám, ale reaguju na příspěvek, tak mě třeba Luki nevyrazí. Pokud tě zajímá, jak by to mohlo vypadat, kdyby Mulder zastihl Scullyovou ještě zfetovanou, tak doporučuju http://shippers.fredfarm.com/fanfic/stories3/2ofakind.txt ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Three of a Kind

Odeslatod Luki v 05 kvě 2008 18:56

nabaa píše:
haci píše:Právě díky zfetované Scully je to bomba. Muldy mi tam trochu chybí, ale jen protože by mě zajímalo, co by mu udělala zfetovaná Scully zbavená zábran a co on na to... ;) :mrgreen: ...dobře, dobře ... vracím se do shippy koncentráku... :oops:


Vím, že tohle sem tématicky nepatří, dopředu se omlouvám, ale reaguju na příspěvek, tak mě třeba Luki nevyrazí. Pokud tě zajímá, jak by to mohlo vypadat, kdyby Mulder zastihl Scullyovou ještě zfetovanou, tak doporučuju http://shippers.fredfarm.com/fanfic/stories3/2ofakind.txt ;)


tsss tsss unikáš s varováním tsss tsss ale pro příště je tu od toho SZ ;) :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Three of a Kind

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 16:26

Prišlo mi trošku nespravodlivé, že Byersovi dali takýto priestor a Langlymu s Frohikom nie...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Three of a Kind

Odeslatod yscully v 08 čer 2008 16:33

kimberly píše:Prišlo mi trošku nespravodlivé, že Byersovi dali takýto priestor a Langlymu s Frohikom nie...


Asi proto, aby zvýšili jeho oblíbenost? Langly a Frohike to nepotřebujou, ty žeru i bez navádění :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Three of a Kind

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 18:43

yscully píše:
kimberly píše:Prišlo mi trošku nespravodlivé, že Byersovi dali takýto priestor a Langlymu s Frohikom nie...


Asi proto, aby zvýšili jeho oblíbenost? Langly a Frohike to nepotřebujou, ty žeru i bez navádění :)

Hej, už som sa viac krát stretla s názorom, že Byers je z trojice najnezaujímavejší.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Three of a Kind

Odeslatod oskvarka v 18 lis 2009 00:32

Naprosto uzasna epka :D.. ja uplne mozem paranoidnych osamelych strelcov...a navise scully :D... skvela kombinacia... :lol:
ale ako jej pekne povedal ze jej prislo asi zle lebo nie vseci ludia znasaju pohlad na krv :D:D... :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Three of a Kind

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:43

Druhá epizóda samostatne venovaná Osamelým strelcom a obzvlášt Byersovej starej láske. Nepatrí k tomu najlepšiemu ale scény kde je Scullyová sfetovaná a Lordovi Langlymu príde zle stoja za to. Navyše sa tu mihne aj ten slizký chlapík z Dream Landu. A herečka čo hrá Suzane je skutočne krásna, ani sa Byersovi nečudujem že ju miloval aj po 10 rokoch čo sa nevideli.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron