Arcadia

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Re: Arcadia

Odeslatod nabaa v 01 kvě 2008 23:10

Angelitos píše:...hlavně vůdce komunity...taky dobrý psychouš :o


Toho bych se bála především..Brrr! :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod kimberly v 02 kvě 2008 21:46

Celkovo ma táto epizóda nadchla. Bola úplne netypická a predsa akto-xová.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Arcadia

Odeslatod XGirl v 03 kvě 2008 14:57

Dost často, když se ségrou někam jedeme autem a projíždíme těmi otřesnými satelitními přeměstími, kde jsou všechny baráky jako z katalogu taksi říkáme, že tam po nocích určitě straší tenhle "bláťák" :o :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Arcadia

Odeslatod nabaa v 03 kvě 2008 15:23

XGirl píše:Dost často, když se ségrou někam jedeme autem a projíždíme těmi otřesnými satelitními přeměstími, kde jsou všechny baráky jako z katalogu taksi říkáme, že tam po nocích určitě straší tenhle "bláťák" :o :lol:


Což mi připomíná, jak jsme jeli o vánočních svátcích ke známým do Olmika, do Lazců, a když jsem vystoupila z auta, všimla jsem si, že v každým baráku, co tam lemujou ulici, měli za oknem takový ten trojůhelníkový svícen se sedmi umělýma plamínkama. V tu chvíli mi to přišlo jako povinný světle růžový poštovní schránky v Arcadia Falls. Že by to měli v Lazeckým CC&Rs? Trochu děsivý, ale pobavilo mě to. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod XGirl v 03 kvě 2008 20:54

Lazce znám, v Olmíku studuju:-) Tyhle předměstí jsou všude stejný, občas mi připadá, že i lidi na zahradách jsou snad klonovaní tak ze tří, čtyř kopií, víc ne :lol: BTW když jsi z Prostějova, nestuduješ náhodou v Olmíku? Že bysme někdy mohli zajít na povídkářské pivko... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Arcadia

Odeslatod nabaa v 03 kvě 2008 22:14

XGirl píše:Lazce znám, v Olmíku studuju:-) Tyhle předměstí jsou všude stejný,
občas mi připadá, že i lidi na zahradách jsou snad klonovaní tak ze
tří, čtyř kopií, víc ne :lol: BTW když jsi z Prostějova, nestuduješ
náhodou v Olmíku? Že bysme někdy mohli zajít na povídkářské pivko... :)


Abychom takhle ještě neobjevili tajnou konspiraci za účelem ovládnutí Olomouckého kraje. :lol: Náhodou v Olmiku studuju, takže na povídkářské pivko určitě zajít můžeme. Ačkoliv pivko nepiju, dala bych si povídkářský leďák. :D A vezmeme i haci, ne? Ta je taky z nedaleka. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod XGirl v 04 kvě 2008 12:12

Jasně, ať je nás víc! teď už se dá sedět i venku, místo v zakouřené kavárně, když je takhle hezky. Popřemýšlejte tedy někdo o nějakém x-filovském podniku, kde se dá eventuálně sednout na zahrádku ven a uspořádáme to, když studujem, tak to klidně může být i nějaký všední den...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Arcadia

Odeslatod haci v 05 kvě 2008 12:16

XGirl píše:Jasně, ať je nás víc! teď už se dá sedět i venku, místo v zakouřené kavárně, když je takhle hezky. Popřemýšlejte tedy někdo o nějakém x-filovském podniku, kde se dá eventuálně sednout na zahrádku ven a uspořádáme to, když studujem, tak to klidně může být i nějaký všední den...


Jasně holky! Sice už bohužel nestuduji, pivo ještě (bohudík) nepiju, ale ráda někam vyrazím. Napište kdy a kam a budu tam. Všední den by byl dobrej, protože o víkendu natírám poštovní schánku na světle růžovo - máme totiž postavený téměř úplně stejný baráček jako měli M+S v Arcadii (no je možná trochu menší, asi 4x) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod Luki v 05 kvě 2008 12:31

Nechci znít jako osina v pr*eli ale tuhle diskuzi prosím kdyžtak přesuňte do SZ ať nám to nesjíždí ještě více OT :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Arcadia

Odeslatod haci v 05 kvě 2008 12:48

Luki píše:Nechci znít jako osina v pr*eli ale tuhle diskuzi prosím kdyžtak přesuňte do SZ ať nám to nesjíždí ještě více OT :).


Promiň, já si myslela, že jsem to tou růžovou schránkou zachránila :oops:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod XGirl v 19 kvě 2008 17:49

Tak jsem si právě skoukla Arcadii a musím říct, že jsem si všimla tolika vtipných věcí, které mi dřív unikly - namátkou, když Scully odchází s Cami venčit psa, tak se k ní Mulder nastavuje jako že by chtěl pusu a ona radši rychle odchází. Když Mulder přijde konečně do domu a Scullyová si v koupelěn dává tu zelenou masku, tak si Mulder do postele lehne V BOTÁCH! A koénečně, když odjíždějí v závěrečné scéně, tak cestou od domu se dvakrát snaží narovnat zkřivenou poštovní schránku. Arcadia je díl, u kterého se pobavím i kdybch ho viděla já nevím po kolikáté... :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Arcadia

Odeslatod KayTee v 19 kvě 2008 17:51

XGirl píše:Tak jsem si právě skoukla Arcadii a musím říct, že jsem si všimla tolika vtipných věcí, které mi dřív unikly - namátkou, když Scully odchází s Cami venčit psa, tak se k ní Mulder nastavuje jako že by chtěl pusu a ona radši rychle odchází. Když Mulder přijde konečně do domu a Scullyová si v koupelěn dává tu zelenou masku, tak si Mulder do postele lehne V BOTÁCH! A koénečně, když odjíždějí v závěrečné scéně, tak cestou od domu se dvakrát snaží narovnat zkřivenou poštovní schránku. Arcadia je díl, u kterého se pobavím i kdybch ho viděla já nevím po kolikáté... :lol: :lol: :lol:


Já jsem Arcadii neviděla, ale bavím se už jenom, když to tady čtu :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Arcadia

Odeslatod Xeninka v 19 kvě 2008 17:56

KayTee píše:
XGirl píše:Tak jsem si právě skoukla Arcadii a musím říct, že jsem si všimla tolika vtipných věcí, které mi dřív unikly - namátkou, když Scully odchází s Cami venčit psa, tak se k ní Mulder nastavuje jako že by chtěl pusu a ona radši rychle odchází. Když Mulder přijde konečně do domu a Scullyová si v koupelěn dává tu zelenou masku, tak si Mulder do postele lehne V BOTÁCH! A koénečně, když odjíždějí v závěrečné scéně, tak cestou od domu se dvakrát snaží narovnat zkřivenou poštovní schránku. Arcadia je díl, u kterého se pobavím i kdybch ho viděla já nevím po kolikáté... :lol: :lol: :lol:


Já jsem Arcadii neviděla, ale bavím se už jenom, když to tady čtu :-D

Tak zrovna těhle věcí si šlo všimnout už při prvnim koukání se, ale třeba takový to poplácávání po ruce jak sedí u Gogolaka na gauči je taková drobnost, sama jsem si toho všimla až tak napotřetí...
KayTee: honem to skoukni, jo a hlavně to doporučuju v angličtině, protože tam je fakt hafo hlášek :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Arcadia

Odeslatod XGirl v 19 kvě 2008 17:57

Tak tenhle díl je fakt špičkovej, netvrdím že příběhem, (i když variace na Stepfordské paničky se přímo nabízí a tyhle horory z uzavřených komunit já rozhodně můžu), ale určitě množstvím hlášek a vtipných scén - obzvlášť Mulder tady perlí a Scullyovou škádlí kde může, plus jeho tahačky se sousedama o koš na basket, kopání bazénu atd...Ještě jsem si vzpomněla, jak se hned na začátku oba zubí od ucha k uchu na sousedy, vypadají při tom hrozně vtipně a roztomile, když u nich takový ten vtisknutý americký úsměv není "přirozený"... :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Arcadia

Odeslatod nabaa v 20 kvě 2008 14:41

XGirl píše:Tak jsem si právě skoukla Arcadii a musím říct, že jsem si všimla tolika vtipných věcí, které mi dřív unikly - namátkou, když Scully odchází s Cami venčit psa, tak se k ní Mulder nastavuje jako že by chtěl pusu a ona radši rychle odchází. Když Mulder přijde konečně do domu a Scullyová si v koupelěn dává tu zelenou masku, tak si Mulder do postele lehne V BOTÁCH! A koénečně, když odjíždějí v závěrečné scéně, tak cestou od domu se dvakrát snaží narovnat zkřivenou poštovní schránku. Arcadia je díl, u kterého se pobavím i kdybch ho viděla já nevím po kolikáté... :lol: :lol: :lol:


Nechala jsem se inspirovat a včera v noci jsem relaxovala u Arcadie. Další drobnost, která mi poprvé unikla, je, že když se Mulder dívá na hodinky poté, co jim sousedi nastěhujou nábytek, má tam datum 7. Když pak Scullyová zapne kameru, říká, že je 24.února. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Arcadia

Odeslatod Angelitos v 20 kvě 2008 16:20

nabaa píše:Nechala jsem se inspirovat a včera v noci jsem relaxovala u Arcadie. Další drobnost, která mi poprvé unikla, je, že když se Mulder dívá na hodinky poté, co jim sousedi nastěhujou nábytek, má tam datum 7. Když pak Scullyová zapne kameru, říká, že je 24.února. :)


Tak tohodle si všimne fakt už jen hodně pozorný divák :) viděla jsem to hafokrát, ale datum jsem nevnímala ani jednou.
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Arcadia

Odeslatod biggis v 20 kvě 2008 18:44

Angelitos píše:
nabaa píše:Nechala jsem se inspirovat a včera v noci jsem relaxovala u Arcadie. Další drobnost, která mi poprvé unikla, je, že když se Mulder dívá na hodinky poté, co jim sousedi nastěhujou nábytek, má tam datum 7. Když pak Scullyová zapne kameru, říká, že je 24.února. :)


Tak tohodle si všimne fakt už jen hodně pozorný divák :) viděla jsem to hafokrát, ale datum jsem nevnímala ani jednou.



Jo to jsem si taky všimla. Díl Arcadie je fakt výborný, už ho uvidím po čtvrté a pořád neomrzí!!!!
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

Re: Arcadia

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 19:53

Arcadii prostě můžu. Kdykoli a kdekoli :)

Přesně, jak tu bylo psáno, pokaždé si v tom člověk najde něco nového a vtipného. Třeba při té společné večeři, jak Mulder/Rob říká, jak se seznámili atd., taky vám přijde že ho Scully/Laura pod stolem kope do nohy?

A to poplácávání po ruce, to je tak sweeeeeet :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Arcadia

Odeslatod KayTee v 29 kvě 2008 12:55

Tak jsem si to teď vyhledala na youtube. Všichni o této epce tak básníte, že už jsem to nemohla vydržet a našla jsem si ze šesté série aspoň tuhle :-D Teda nerozuměla jsem každému slovu, ale řechtala jsem se tady na plné kolo :-D Scully jak každého opravuje u výslovnosti Petrie, jak se navzájem upozorňují, že teď jsou Rob a Laura a ne Mulder a Scully a pak jak Mulder v posteli říká - Tak pojď, teď jsme manželé Lauro, a Scully na to: Scully, I´m Scully :-D :-D Huááá hahaha. A jak Mulder sleduje tu schránku a chce se mu na záchod, tak jak přemýšlí jestli si nemá ulevit do krabice od džusu, aby něco nepromeškal. No, opravdu jsem se bavila. Nebo po večeři, jak jde s tou Cami, tak jak si s Mulderem pošlou ten vzdušný polibek :-D
A Mulderova žádost o sendvič nemá chybu :-D
JInak jde z tohoto dílu vidět, jak si to Mulder skvěle užívá a Scully je taková chladná..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Arcadia

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 14:51

Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron