Tithonus

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Tithonus

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 09:28

V Aktoch X sa objavilo množstvo epizód s vrahmi v tých narozličnejších podobách. Táto zápletka ma ale úplne dostala. Sculylová opäť v ohrození-také diely ma bavia, samozrejme najmä keď všetko dobre dopadne a to ako tam sedí opretá o stenu a umiera...brilantne zahraná scéna.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod kimberly v 26 kvě 2008 09:29

Až teraz som si všimla, že okdedy som túto tému založila, nikto na ňu nezareagoval...Dosť ma to prekvapuje, lebo osobne tento diel považujem za jeden z najvydarenejších a Scullyovej brilantne zahraná umieracia scéna...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod MrSmith v 26 kvě 2008 11:11

Suhlasim, skvely diel, uzasna rezia. Velmi putava epizoda aj ked zapletka dost nelogicka. Zatvoril oci a smrt si ho nezobrala? Koli tomu nemoze zomriet? Som zvedavy ci prezil aj vybuch bomby :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Tithonus

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 19:39

Docea dobrý díl. Vtipné je, jak Mulder pořád Scully volá a snaží se "pomoct". Ha ha, štve ho, že vybrali jen ji.. A taky Scully jak odpálkuje toho agenta, ke kterýmu ji přidělili :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Tithonus

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:32

petrazelva píše:Docea dobrý díl. Vtipné je, jak Mulder pořád Scully volá a snaží se "pomoct". Ha ha, štve ho, že vybrali jen ji.. A taky Scully jak odpálkuje toho agenta, ke kterýmu ji přidělili :)

Mulder je nerád z niečoho vynechávaný :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod kimberly v 15 čer 2008 12:19

ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod Milius v 12 srp 2008 09:34

Zajímavý díl.Jeho námět už předznamenává 8.sezonu,je dost bezůtěšný a temný.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Tithonus

Odeslatod luca v 12 srp 2008 10:45

Právě včera večer jsem se na tenhle díl koukala. Je bezvadný. Vždycky mě dostane ten Mulderův pohled na začátku, když říká Scullyové, jak jí závidí, že na tom případu může pracovat, a pak na konci v nemocnici, když říká tomu mladému agentovi, že je šťastný muž. Myslím, že by mu nejradši vrazil, a ne jednu. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Tithonus

Odeslatod XGirl v 12 srp 2008 15:32

To se mi taky hrozně líbí, jak je Mulder v úzkých, když vidí Scullyovou po víc než roce od Reduxu tak bezbranou a zraněnou v nemocnici. Napadá mě, že by si měl uvědomit, kolikrát to bylo obráceně a ona takhle čekala u jeho postele...Aspoň jednou poznal, jaké to je :oops: ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Tithonus

Odeslatod Utero v 27 zář 2008 10:46

Po tech humorne ladenych epizodach uz bylo na case prijit s nejakou temnejsi epizodou a Tithonus je vazne vyborny, temny thriller. Po celou epizodu jsem byl presvedceni, ze fotograf je jasnym vrahem. Proto pro me zaverecne zjisteni, ze na neho jaksi smrt zapomela byla prekvapenim....Krvacejici Scully byla vazne hruzostrasna scena, ikdyz bylo jasne, ze vse dopadne dobre...Nejlepsi scena pro me byla asi ta jak Scully sla zachranit tu babu oblecenou jak šlapka, kterou nasledne prejel nakladak. Sice hnusna, ale sokujici scena... Tehle epizode davam 100%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Tithonus

Odeslatod Leblanc v 27 led 2009 10:40

Scéna se šlapkou, o které píšeš mi silně připoměla film Nezvratný osud.
Ta třetí fotka je z vynechané scény? Nepamatuji se na to a to jsem ten díl viděla předevčírem (dvakrát) :shock:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Tithonus

Odeslatod kimberly v 28 pro 2009 09:30

Tu som uz asi vsetko povedala, co som chcela, ide o vybornu cast, ale akosi mi neda nerypat...preco je v aktoch x stale take šero, alebo pritmie? aj v tych kancelariach maju stale akusi tmu a čo je najsmiešnejsie, tak poväčšine aj v nemocniciach.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod oskvarka v 09 led 2010 02:10

fantasticka epka... dobry napad.. dobry Mulder drsna Scully,... paci sa i ako sa tu presne opet pomaly ukazuje ze ked je "alone" tak uz prchadza na mulderove vysetrovacie metody ;) ... pekne... no a samo ze telefonaty so sweet ... cele dobre... dynamika...skratka je to jeda z mojich srdcoviek :)
..ale uz druhy krat som sa zamyslala nad tym, teda okrem toho ze tam maju sero skoro stale :lol: (kimberly - si mi pripomenula jedneho mojho kamosa co som mu raz pustala pilotnu epku na onlinkach v tej desnej kockatej kvalite de ledva rozoznavas ludi za svetla :lol: ...celu epku komentoval kazdu scenu vyrokmi typu... "no a zase idu do toho lesa v noci" :lol: )...no ale pointa ..ze co to nakonci robia z rukami ... vzdy mi to pride akesi cudne :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Tithonus

Odeslatod kimberly v 09 led 2010 09:24

oskvarka píše:fantasticka epka... dobry napad.. dobry Mulder drsna Scully,... paci sa i ako sa tu presne opet pomaly ukazuje ze ked je "alone" tak uz prchadza na mulderove vysetrovacie metody ;) ... pekne... no a samo ze telefonaty so sweet ... cele dobre... dynamika...skratka je to jeda z mojich srdcoviek :)
..ale uz druhy krat som sa zamyslala nad tym, teda okrem toho ze tam maju sero skoro stale :lol: (kimberly - si mi pripomenula jedneho mojho kamosa co som mu raz pustala pilotnu epku na onlinkach v tej desnej kockatej kvalite de ledva rozoznavas ludi za svetla :lol: ...celu epku komentoval kazdu scenu vyrokmi typu... "no a zase idu do toho lesa v noci" :lol: )...no ale pointa ..ze co to nakonci robia z rukami ... vzdy mi to pride akesi cudne :lol:

no tma tam je stale ako vo vreci :D a co robia s rukami?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tithonus

Odeslatod oskvarka v 09 led 2010 11:01

myslim v tej poslednej scene... .. co ja viem neviem ako by som to popisala... kukni... myslim to hned ako za nov vojde Mulder do nemocnicnej izby... pripada mi to ako taky polovicny priatelsky pozdrav ked sa chlapy - dobry kamosi stretnu po dlhsej dobe :lol: :lol: :lol:
mne nidky nepripadala taka tma ze by mi to az vazne prekazalo... len trochu v Triangle.. koli tomu ze sa mi stracalo ze kto je kto... napr keby musder neosloval Skinera tak ani neviem ze je to on...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Tithonus

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:42

Who whant to live forever? ... skvelý námet a nezabudnuteľný záporak. Akási variácia na Highlandera, perfektný výkon Gilian Anderson - scénu keď zomiera zvládla fantasticky.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron