The Unnatural

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

The Unnatural

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 09:25

Moja milovaná epizóda, ktorú sa mi podarilo vynechať keď som zostavovala rebríček tých najobľúbenejších. Nezabudnuteľná scéna ako Mulder učí hrať Scullyovú baseball a ešte to mott: "V čase veľkého poddania." To všetko ma dostalo. Je to diel vtipný, zaujímavý, so super zápletkou, hrá tam dobrá pesnička :) a celé to spískal David Duchovny.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Unnatural

Odeslatod Xeninka v 21 dub 2008 10:44

Tuhle epizodu mám ráda, má zajímavý námět a o shipperských scénách ani nemluvím. Úvodní a závěrečná scéna s M&S je nádherná, pro mě je to jeden z nej úvodů i závěrů :)
A to jak tam Scully tahne tu obří knihu, to je prostě celej Mulder, nechá jí tahat všechno těžký a sám si tam čte :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: The Unnatural

Odeslatod peta111 v 21 dub 2008 10:53

ObrázekObrázekObrázek

Ta úvodní scéna je opravdu úžasná, ať je to kniha, rvačka o "zmrzlinu" nebo jejich slovní výměna o příslovích. :lol:
Myslím, že to byl jeden z prvních DD kousků na Aktech X, takže návrat k baseballu a k tomu mimozemšťani, se přímo nabízel. Je taková milá epizoda, kdy se oba agenti usmívají, žádné osobní drama a konečná shippy scéna (okořeněná Mulderovými hláškami)- to musí milovat skoro každý. :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: The Unnatural

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 15:15

Kromě toho mám celkem slabost pro 40. a 50. léta v Americe, takže se mi líbí ta hudba, rekvizity...titulní píseň come and go with me bych si chtěla někde stáhnout.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Unnatural

Odeslatod Angelitos v 21 dub 2008 15:33

XGirl píše:Kromě toho mám celkem slabost pro 40. a 50. léta v Americe, takže se mi líbí ta hudba, rekvizity...titulní píseň come and go with me bych si chtěla někde stáhnout.

Jojo souhlas tu píseň jsem na netu hledala ale našla jsem ji jen na youtubku :( jenomže ne tak jak zní v unnatural ale v jiném podání, samozdřejmě taky pěkné, ale bylo to jen video :roll:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: The Unnatural

Odeslatod Luki v 21 dub 2008 19:58

Upřímně na tuhle epizodu jsem byl do konce schopný kouknout jenom jednou. Jinak so pokaždé pouštím jen určité scény nebo ji v polovině vypnu. Příjde mi trochu unylá ale rozhodně tím nemyslím že je špatná.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Unnatural

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:09

Já mám taky ráda hlavně tu úvodní a závěrečnou scénu. Ve zbytku mi trošku Scully chybí.. a je to smutný příběh.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The Unnatural

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:31

Ja to milujem. Zase som si to pozrela. A zase sa mi to veľmi páčilo. Toto je podĽa môjho vkusu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Unnatural

Odeslatod KayTee v 30 črc 2008 09:59

Tak já nevím. Čekala jsem od toho víc, když to každý tak chválil, ale v některých chvílích jsem se dost nudila. Společné scény Muldera a Scully neměly chybu, ale zbytek bych klidně oželela.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: The Unnatural

Odeslatod monkax v 30 črc 2008 10:46

KayTee píše:Tak já nevím. Čekala jsem od toho víc, když to každý tak chválil, ale v některých chvílích jsem se dost nudila. Společné scény Muldera a Scully neměly chybu, ale zbytek bych klidně oželela.


Taky tak.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: The Unnatural

Odeslatod detillo v 19 srp 2008 13:09

Hodně je cítit Duchovnyho rukopis, nad vodou ho drží hlavně zmrzlinová a baseballová scéna mezi M a S. Souhlasím s KayTee - zbytek možno oželet 8-)
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: The Unnatural

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:37

Ja suhlasim tiez, M&S sceny velmi dobre, aj ked mne osobne sa zmrzlinova scena zdala trochu prehnana a out-of-character (skor ako keby som nejaku fanfiction citala) ale pacila sa mi. Este by som na tejto epizode vyzdvihla hudbu, tie cernosske pesnicky su skvele.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Unnatural

Odeslatod XGirl v 21 srp 2008 14:49

Ta hudba je v Unnatural opravdu krásná, sháněla jsem ji, ale je k nenalezení. JInak Unnatural patří k mým hodně oblíbeným epizodám, jak už jsem tu myslím psala...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Unnatural

Odeslatod Utero v 04 říj 2008 15:49

Unnatural je kvalitni epizoda, ale kdyby nebylo zacatecni a zaverecne sceny mezi MaS byla by asi jen prumerna... Pri sledovani jsem se obaval, ze vse dopadne podobne nudne jako v Travelers. Uz jenom kdyz jsem zase zaschlel to jmeno "Arthur Dalles". Sice to byl tentokrat jeho bratr, presto se od sebe nejak nelisi. Oba dva jsou nudni, nezazivni starici, kteri jen vypousti z ust moudra.... Jinak baseball vazne nemusim. Pri sledovani zapasu na Euro sport jsem vzdycky vydrzel tak 10 minut, protoze jsem zacinal usinat nudou. Ale tak baseball je ciste americka zalezitost a ani tahle epizoda mi nedala odpoved proc americani tak baseball miluji....No radost mi krom dvou scen mezi M a S udelala pritomnost mimozemskeho lovce, ktery mi byl vzdycky i pres jeho krutost sympaticky. Scena kde byl Josh za mimozemstana v tilku a basebolove cepici byla vazne vyborna.... Jde videt, ze David jako rezizer vi jak na to. Dal bych 70%

Obrázek

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Unnatural

Odeslatod Leblanc v 07 úno 2009 12:21

Narozdíl od Travelers se mi tahle epizoda hodně líbí a nejde jen o scény s MaS. Ani nejsem fanoušek baseballu, ale tahle epizoda má nádhernou atmosféru. Nedokáži to osvětlit, ale líbí se mi a moc.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: The Unnatural

Odeslatod Petraela_x v 10 úno 2009 09:48

Keď som videla, túto časť, vopred som o nej nič nevedela. Úvodnú scénu som si od úžasu niekoľko krát zopakovala, alebo som neverila vlastným očiam :D Nestačila som sledovať, čo sa deje a zároveň aj titulky :oops: Celý ten začiatok ma tak nejako "rozhádzal" že som sa asi dobre nesústredila na zbytok epizódy a pre to sa mi príbeh zdal v celku nudný. Chlapík-brat, ktorý sa rovnako volá... hmm tak z toho som akosi vôbec nechápala a potom celý ten príbeh, nevedela som či sa pozerám na ďalšiu humornú epku, alebo nie :D V podstate je to pekný príbeh, ale keď človek vidí úvodnú scénu, a potom dlho, dlho nič, čo by sa s ňou spájalo iba stále nejaký baseball, tak je to nezaujímavé. Je to málo. Samozrejme vynahradí to nádherná, pre mňa jedna z najsilnejších shippy scén. Cítila som tú Scullyvoej nervozitu, alebo teda predstavila som si seba na jej mieste a cítila som, ako sa mi potia ruky a cítim jeho telo prilepené na mojom, jeho hlas hovoriaci mi blízko ucha, jeho smiech a vtipné poznámky...
Musím si samotný príbeh pozrieť ešte raz, lebo si skoro nič okrem shippy scén nepamätám :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: The Unnatural

Odeslatod luca v 10 úno 2009 14:58

KayTee píše:Tak já nevím. Čekala jsem od toho víc, když to každý tak chválil, ale v některých chvílích jsem se dost nudila. Společné scény Muldera a Scully neměly chybu, ale zbytek bych klidně oželela.


Ještě byla dobrá konfontace s Arthurem Dalesem. ;) Ale baseball 40. let mě taky moc nebere.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The Unnatural

Odeslatod Baku05 v 11 úno 2009 20:43

luca píše:
KayTee píše:Tak já nevím. Čekala jsem od toho víc, když to každý tak chválil, ale v některých chvílích jsem se dost nudila. Společné scény Muldera a Scully neměly chybu, ale zbytek bych klidně oželela.


Ještě byla dobrá konfontace s Arthurem Dalesem. ;) Ale baseball 40. let mě taky moc nebere.

Mně teda baseball neříká vůbec nic a je jedno z jakého roku :lol: ale tady mi vůbec nevadil. Trochu rozpačitě na mě působily snad jen "nájezdy" na koních, ale tyto drobné nedostatky jsou po finální scéně vždy zapomenuty 8-)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: The Unnatural

Odeslatod Leblanc v 28 úno 2009 00:48

Baku05 píše:Mně teda baseball neříká vůbec nic a je jedno z jakého roku :lol: ale tady mi vůbec nevadil. Trochu rozpačitě na mě působily snad jen "nájezdy" na koních, ale tyto drobné nedostatky jsou po finální scéně vždy zapomenuty 8-)


Ku-Klux-Klan v podání mimozenšťanů :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: The Unnatural

Odeslatod oskvarka v 16 lis 2009 19:19

este som to nestihla kuknut akurat to mam na rade :D...ale ako to tu citam to bude nejaka riadna haluz :lol: normalne sa bojim co z toho vylezie :D....ale basebal mam rada...hravali sme to dakedy v skole aj cez leto...takze dufam ze aspon to ma zachrani :D...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Další

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron