Two Fathers / One Son

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Two Fathers / One Son

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:25

Hm...príchod rebelov, Krycek opäť na scéne, infikovanie Marity čiernym olejom...Podľa mňa výborné vrátane názvu ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dvaja otcovia-Jeden syn

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 19:19

Vyborne epizody. A scena medzi Mulderom a Fajciarom - ako vzdy super :D Az na ten bozk od mrchy Fowleovej. :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Dvaja otcovia-Jeden syn

Odeslatod Xeninka v 20 dub 2008 19:21

Když jsem to prvně viděla tak jsem na to zírala s otevřenou pusou že to ukončují a že toho dost vysvětlili... Patří k mým oblíbeným epizodám.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Dvaja otcovia-Jeden syn

Odeslatod kimberly v 03 kvě 2008 10:47

mona lisa píše:Vyborne epizody. A scena medzi Mulderom a Fajciarom - ako vzdy super :D Az na ten bozk od mrchy Fowleovej. :lol:

Keď vidím Fowleyovú, tak ma napína.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod kimberly v 03 čer 2008 10:24

Muž s cigaretou zdvihol zbraň na svojho syna: Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod Utero v 27 zář 2008 15:51

Kdysi jsem nekde cetl, ze nejlepsi mytologie serialu je ta ve treti serii a v seste serii. Ve treti serii v Anasazi se vse teprve rozjizdelo a v Two Fathers cely syndikát konci. Proto jsem se na tenhle dvojdil moc tesil. Jediny co me vytocilo byla opet Fowlyova, ale naopak velka ucast Kryceka mi to vynahradila. I navrat Marity potesil... Tahle mytologie uzavira celou tu zahadu okolo unosu a vladni konspiraci a proto se podle me jedna o jakysi vrchol v serialu...Mezi pamatne sceny urcite patri ta na zacatku One Son. Pred skupinou v cele s Kurakem a Mulderovo otcem se zjevi mimozemstani a Kurak poklada embrio mimozemstana zabalene v americke vlajce na zem, vyborne....nevim co dal rict. Snad jen, ze je to vazne spickova mytologie, ikdyz na moje oblibene Reduxi to nema. 100%/100%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod Luki v 27 zář 2008 16:02

Utero píše: Pred skupinou v cele s Kurakem a Mulderovo otcem se zjevi mimozemstani a Kurak poklada embrio mimozemstana zabalene v americke vlajce na zem, vyborne....nevim co dal rict. Snad jen, ze je to vazne spickova mytologie, ikdyz na moje oblibene Reduxi to nema. 100%/100%


Byla to jen složená vlajka, žádné embryo v ní nebylo. V té době ho ještě ani neměli :ugeek: :). Ale jinak sohlasím (teda až na ty Reduxy... ona ta prostřední část je dost natahovaná kaše plná prázdných proslovů imho) .
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod MrSmith v 27 zář 2008 16:02

"embrio mimozemstana zabalene v americke vlajce" - na to si ako prisiel?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod Luki v 27 zář 2008 16:04

MrSmith píše:"embrio mimozemstana zabalene v americke vlajce" - na to si ako prisiel?


Ah nejsem sám koho to zarazilo :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod Utero v 27 zář 2008 16:24

Luki píše:
MrSmith píše:"embrio mimozemstana zabalene v americke vlajce" - na to si ako prisiel?


Ah nejsem sám koho to zarazilo :D


Jaj aha :lol: Dobre sorry, spatne jsem to pochopil ;) Ja si rikal, ze to je divny, ale dik za upozorneni.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod oskvarka v 12 lis 2009 02:13

ta spenderova mama tam bola tiez upalena ?...alebo si ju rebeli zobrali ??...ak ano preco ju nezabili hned..musim si to zajtra pozriet este raz....som to pozerala z otvorenymy ustamy...toto bolo naozaj huste....
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod luca v 12 lis 2009 09:59

oskvarka píše:ta spenderova mama tam bola tiez upalena ?...alebo si ju rebeli zobrali ??...ak ano preco ju nezabili hned..musim si to zajtra pozriet este raz....som to pozerala z otvorenymy ustamy...toto bolo naozaj huste....


Ano, upálili ji taky v tom hangáru. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod oskvarka v 12 lis 2009 16:49

luca píše:
oskvarka píše:ta spenderova mama tam bola tiez upalena ?...alebo si ju rebeli zobrali ??...ak ano preco ju nezabili hned..musim si to zajtra pozriet este raz....som to pozerala z otvorenymy ustamy...toto bolo naozaj huste....


Ano, upálili ji taky v tom hangáru. :)


jj ja som to tiez tak pochopila len mam trochu problem s pointou toho cinu :D....ako ze doterz som niektore nepochopitelne casti mitologie brala ako ze to tak ma byt :D...ale tato sa mi zda ze mala dost vysvetlit...teda vysvetlila dost ale niektore veci mi stale unikaju...ale to sa snad po reprize napravi :)...ale zase ak sa na to pozriem z tej aktovskej strany bez nedopovedaneho by to nebolo ono...
jednoducho nechapem preco ju ty rebeli zabili...neverim ze nevedeli ze tam bola...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod luca v 12 lis 2009 20:03

oskvarka píše:jednoducho nechapem preco ju ty rebeli zabili...neverim ze nevedeli ze tam bola...


No právě že ti Rebelové se vůbec s lidmi nechtěli paktovat, tudíž je logické, že nestáli ani o nějaký hybrid člověka a mimozemšťana, jakým se Cassandra Spenderová stala. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod oskvarka v 12 lis 2009 20:33

jj ale preco ju potom nezabili spolu s tymi doktormi hned na zaciatku...:)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod luca v 12 lis 2009 20:37

oskvarka píše:jj ale preco ju potom nezabili spolu s tymi doktormi hned na zaciatku...:)


Nejspíš byla tenkrát pro ně ještě nějak užitečná. Třeba chtěli Syndikát vyprovokovat k té sebezachraňující akci. Já se v tom až tak nepitvám. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod oskvarka v 12 lis 2009 21:25

hmmm tak to by celkom aj davalo zmysel... ja sa prave pitvam :D...a ked nie tak sa mi o tom minimalne sniva :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod kimberly v 29 pro 2009 20:19

Neviem, ale akosi cely moj postoj k aktom x zmenil svoju podstatu skrz na skrz. z kedysi shippera sa zo mna stal totalny antishipper no a z milovničky mytologickych epizod som sa stala fanynkou tych samostatne stojacich, alebo never happend, ale najma komedialnych. ja akosi neviem...ale normalne som two fathers stopla a idem si chvilu nieco porobit lebo som pri tom len unudene prezuvala. viem, dielu krivdim...ale...aj tak...asi som z toho vyrastla
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Two Fathers / One Son

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:43

Vždy som miloval mytologickú stránku celého seriálu. A nesklamala ma ani tentokrát, naopak nadchla. Skvelé konfrontácie medzi postavami, dej sa konečne poriadne posúva vpred.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron