How the ghosts stole Christmas

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

How the ghosts stole Christmas

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:51

Nemôžem nezaložiť tému môjmu najobľúbenejšiemu dielu z Akotv X. Tak teda ma proste úplne dostal. Keby som mala k nemu spraviť recenziu, neviem ako by vyzerala. Pre mňa je proste dokonalý-všetkým.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ako duchovia ukradli Vianoce

Odeslatod nabaa v 20 dub 2008 20:03

Tak tohle je typická "uzavřená" epizoda. Není cesty dopředu ani zpátky a musí se čekat co bude a komu první povolí nervy. Sice napoprvé jsem ten závěr úplně nepochopila,ale i tak to byl zážitek. Interakcí mezi Mulderem a Scullyovou ve vypjatých situacích se snad nikdy nenabažím. A Mulderovo udivení nad pojmem "paramasturbační" mě pokaždé dostane do kolen stejně jako Scullyová a její zděšení, když poprvé uvidí Lydu. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 15:01

Tenhle díl si už léta pouštíme se ségrou vždycky 23./24. prosince o půlnoci, už je to taková tradice...je to moje oblíbená epizoda, to rozdávání dárečků na konci, i rozhovor va autě, kdy Mulder přemlouvá Scullyovou aby s ním šla do domu vyšetřovat... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod Angelitos v 21 dub 2008 15:06

XGirl píše:Tenhle díl si už léta pouštíme se ségrou vždycky 23./24. prosince o půlnoci, už je to taková tradice...je to moje oblíbená epizoda, to rozdávání dárečků na konci, i rozhovor va autě, kdy Mulder přemlouvá Scullyovou aby s ním šla do domu vyšetřovat... ;)

Jé to je pěkná tradice, to ti závidím.

Já mám tento díl taky moc ráda :) Prvně jsem ho viděla večer, když byly venku hromy, blesky. To byl teda zážitek. A byla jsem sama doma takže brrr :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod nabaa v 22 dub 2008 20:50

Tu úvodní scénu v autě mám nahranou na mp3, už ji umím zpaměti, ale pokaždé, když to poslouchám, stejně se tlemím jak idiot a lidi v šalině na mě pak divně koukaj. :roll: :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod haci v 28 dub 2008 15:19

Bezvadný díl, jak Scully omdlí při pohledu skz děravou hlavu, :lol: :lol: :lol: jak na ni Muldy vybafne s baterkou :lol: :lol: :lol: - z tohoto dilu jsem hotová. Loni jsem i já započala z tradicí vánočního dívání se na tuto epku...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:06

Jo, tahle epka nemá chybu. Taky mám tu úvodní sekvenci v mp3 a lidi divně koukaj, ale co už :) Vánoční tradice je moc hezká..
A ta závěrečná scéna je miloučká.

Taky je dobrá scéna, jak tam v domě najdou ty 2 mrtvoly a zjistí, že mají stejné šaty, he he :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 20:51

A ako sa preberú a vôbec nevedia čo sa deje. A tých starých hercov vybrali naozaj perfektne.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod yscully v 08 čer 2008 22:59

Je vůbec ještě nějaká epizoda, kde se Scully něco švihne jako ta děravá hlava? Nebo aspoň vzdáleně tolik?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod XGirl v 09 čer 2008 18:46

Myslím že ne...vyděšená k smrti je v Irresistible, v Our Town a v Roadrunners, ale že by to s ní švihlo, to ne :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod terentule v 09 čer 2008 20:13

yscully píše:Je vůbec ještě nějaká epizoda, kde se Scully něco švihne jako ta děravá hlava? Nebo aspoň vzdáleně tolik?

No, tak, ona to nezapříčinila ta díra, ale spíš to "jak by to bylo možné". A proto to s ní švihlo, jinak je Scullyová otrlá :D (viz. Bad blood, jak tam hází ty střeva na váhu mě vždycky dostává :D )
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 09:13

Normálne som sklamaná, že sa táto epka nestala :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod KayTee v 27 čer 2008 15:44

Tohle je opravdu legrace od začátku do konce, ale úplně nejvíc jsem se nachechtala při tom dlouhatánském monologu Scullyové, kdy vědecky vysvětluje, že duchové a strašidla neexistují, jenom si to namlouváme a spojujeme si různé interakce díky hororům apod. To jsem u té televize fakt nemohla.. asi se to naučím zpaměti a budu s tím "oslňovat" kamarády :lol: :lol: . Taky si všimněte jak velký kus je tam bez střihu, takže Gillian to musela mít opravdu nabiflovaný :lol:
A rozbalování dárků na konci bylo roztomilé...zajímalo by ně, co asi tak bylo v těch balíčcích...
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod XGirl v 30 čer 2008 18:14

Ségra se kdysi posmívala, že Mulder dostal videokazetu a Scullyová štangli salámu :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod nabaa v 30 čer 2008 18:30

XGirl píše:Ségra se kdysi posmívala, že Mulder dostal videokazetu a Scullyová štangli salámu :lol: :lol: :lol:


No pokud by to byla videokazeta s Muldeorvým oblíbeným tématem a Scullyovou v hlavní roli, byly by to dozajista jeho nejhezčí Vánoce. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod haci v 01 črc 2008 16:08

nabaa píše:
XGirl píše:Ségra se kdysi posmívala, že Mulder dostal videokazetu a Scullyová štangli salámu :lol: :lol: :lol:


No pokud by to byla videokazeta s Muldeorvým oblíbeným tématem a Scullyovou v hlavní roli, byly by to dozajista jeho nejhezčí Vánoce. :D

Jasan, ale Scully dostala vibrátor, aby z toho taky něco měla. :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod XGirl v 01 črc 2008 16:54

A rázem máme z vlastně "neexistujícího" dílu peprnou NC17 povídku... :mrgreen: To, že po rozbalení dárků by na Mulderově gauči následovalo APSS již netřeba dodávat... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod haci v 02 črc 2008 11:55

XGirl píše:A rázem máme z vlastně "neexistujícího" dílu peprnou NC17 povídku... :mrgreen: To, že po rozbalení dárků by na Mulderově gauči následovalo APSS již netřeba dodávat... ;)

Tady aspoň vidíš jak by dopadl druhý film, kdybychom mohly spolupracovat na scénáři... :lol: To by pak byl další film do Muldyho sbírky, která vůbec není jeho... :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod detillo v 21 srp 2008 18:51

Tahle epizoda mě původně vůbec nelákala, protože název mi přišel strašlivě hloupej, ale pak jsem si přečetla o čem to tak asi je a nakonec se mi to celkem líbilo, i když přiznávám, že poprvý jsem měla trochu problém s "orientací" v domě a došlo mi to vlastně až když jsem si přečetla scénář - o to víc mě to bavilo napodruhý ;) No a "paramasturbační" teorie nemá chybu! :lol:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: How the ghosts stole Christmas

Odeslatod XGirl v 21 srp 2008 20:13

detillo píše:No a "paramasturbační" teorie nemá chybu! :lol:


Hlavně jak se u toho rozboru své osobnosti Mulder ošívá, jako že to vůbec není pravda :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Další

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron