Field Trip

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Field Trip

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 09:32

Myslím si, že toto je diel, ktorý si svojou nevšednosťou rozhodne zaslúži pozornosť. Podľa mňa je to majstrovské dielo. Boli to halucinácie, alebo niečo iné čo Muldera so Scullyovou vháňalo do tých neobvyklých situácií do ktorích sa dostávali? Ja som touto časťou nadšená.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Field Trip

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 19:47

Chvíli jsem podle toho názvu přemýšlela, o kterou epizodu se vlastně jedná, protože většinu epizod znám hlavě podle anglických názvů, ale pak mi to naštěstí došlo. Byla bych pro to, aby se ty názvy tady psaly anglicky, no ale to už je jedno že..
K téhle epizodě...musím říct, že jsem jí byla přímo nadšená, viděla jsem ji už dříve v originálním znění a poskytla mi skvělý divácký zážitek. Moc se mi líbily ty halucinogeny a ten konec...prostě skvělé :D
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:25, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Výlet do hôr

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 20:23

Angelitos píše:Chvíli jsem podle toho názvu přemýšlela, o kterou epizodu se vlastně jedná, protože většinu epizod znám hlavě podle anglických názvů, ale pak mi to naštěstí došlo. Byla bych pro to, aby se ty názvy tady psaly anglicky, no ale to už je jedno že..
K téhle epizodě...musím říct, že jsem jí byla přímo nadšená, viděla jsem ji už dříve v originálním znění a poskytla mi skvělý divácký zážitek. Moc se mi líbily ty halucinogeny a ten konec...prostě skvělé :D

Hej, už som si to všimla, že som tu možno jediná, ktorá píše preložené názvy, ale ja mám tie epizódy naučené takto a robí mi VEĽKÝ problém orientovať sa v originálnych názvoch, možno to bude aj tým, že angličtinu nenávidím :x a okrem toho sa mi niektoré názvy omnoho viac páčia preložené.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Field Trip

Odeslatod peta111 v 20 dub 2008 21:47

Víte, která scéna se mi tam hrozně líbila? :D (kromě toho, že mám celý díl moc ráda :D ) Bylo to, jak Mulder ukazuje Scully toho ufona, kterého unesl. To nadšení Muldera, radost jako by všechny přechytračil a překvapení i zděšení Scully, ten jejich výraz :lol:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Field Trip

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 21:53

peta111 píše:Víte, která scéna se mi tam hrozně líbila? :D (kromě toho, že mám celý díl moc ráda :D ) Bylo to, jak Mulder ukazuje Scully toho ufona, kterého unesl. To nadšení Muldera, radost jako by všechny přechytračil a překvapení i zděšení Scully, ten jejich výraz :lol:
Obrázek
Obrázek


Joooo taky jsem byla vykulená!!! Říkala jsem si: "This is not happening" :lol: Muldy: slastný výraz :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Field Trip

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 21:57

Ten jeho vyraz. Tolko stastia a uzasu snad ani nikdy nezazil :). Skoda, ze to nebola pravda. Chudak :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Field Trip

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 22:05

Mi se v té scéně zase strašně líbí Scully. Jak se jí nahrnou slzy do očí a ta dokonalá hudba která v tu chvíli zazní.. to je neopakovatelné :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Field Trip

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:12

Souhlas..

a pak na konci, jak se chytnou za ruce, těžká romantika :)

Jak už jsem psala u Darkness Falls, výlet do přírody může skončit všelijak. Takže bacha na pýchavkovité houbičky!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Field Trip

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 21:04

No, pripomína mi to lysohlávky, ktoré vyskúšal môj kamarát a mal podobné stavy :lol:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Field Trip

Odeslatod XGirl v 20 čer 2008 12:28

Jejich výlety do přírody jsem si oblíbila okamžitě u Ice a Darkness falls a jsem ráda, že do každé série tvůrci aspoň jeden zařadili. tenhle patří k těm povedeným - nezapomenu na zoufalství Scullyové, když najde kostru Mulderova těla a zkoumá ji na pitevně...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Field Trip

Odeslatod KayTee v 30 črc 2008 09:56

Souhlasím, že jsou tady opravdu skvělé okamžiky - Scully konfrontovaná s kostrou Muldera, mimozemšťan a Mulderův šťastný výraz, Scully vyplesknutá, Mulder střílíci do Skinnera :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Field Trip

Odeslatod detillo v 19 srp 2008 22:12

Tahle epizoda je opravdu zvláštní, čekala jsem nějaký MOTW zabalený do pátračky v divočině (Detour?!)a vyklubalo se z toho něco mnohem parádnějšího ;) Ufonek v ložnici byl ohromně milej :roll: Řadím k tomu lepšímu z 6.série!
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Field Trip

Odeslatod Utero v 04 říj 2008 12:35

Tak jsem si dneska po více jak roce tuhle epku pripomenul a opet me nesklamala. Tentokrat jsem si vsimal vazne vyborne hudby, ktera byla tak silna jak uz dlouho v zadne epizode nebyla... No myslim, ze vsechny silne sceny uz byly receny, takze jen v kratkosti: Field Trip je nejen jedna z nejlepsich z 6 serie, ale vubec jedna z nejlepsich epizod v serialu.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Field Trip

Odeslatod Baku05 v 04 říj 2008 15:40

Skvělá epizoda :) Když jsem ji viděla poprvé - aniž bych si předtím přečetla, o čem to je - tak jsem to lehce nepobírala a až postupně jsem si v hlavě srovnávala, co se stalo a co ne :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Field Trip

Odeslatod oskvarka v 18 lis 2009 01:23

jj..ja som tusila o co pojde tak ma mozno minulo to prekvapenie :D... huste :D...a ako ze riadna psychologia... myslite ze boli tie halucinacie rozdelene ze jednemu sa zdalo jedno a druhemu druhe alebo spolocne...lebo daktore sa mi zdali totalne vyhradene...napr mimozemstan bol skveli a ten usmev :D:D...a naopak ako scully vseci vysvetlovali vedecke metody a tak :lol: az jej povolili nervy :D...uzasne :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Field Trip

Odeslatod k212 v 02 pro 2009 17:19

Jedna z mých z nejemotivnějších a nejpsychedeličtějších epizod v Aktech. Kdykoliv ji zapnu, sjedu ji bezdechu celou a je mi jedno, že vím, jak se všechno má. Je totiž nesmírně sugestivní.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Field Trip

Odeslatod kimberly v 29 pro 2009 01:14

Krasa. paranoja,dokonalost, halucinacie. vsetko tak ako ma byt. ani po neviem kolkom zhliadnuti nemozem protestovat
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Field Trip

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:44

Ďalšia famózna epka, mám pocit že ani nie je možné, aby si nejaký dlhodobý seriál dokázal držať takúto kvalitu. Atmosféra druhej série, halucinácie ktoré dokonale zmiatli aj mňa - malý sivý mimozemštan v Mulderovom byte nemá chybu. Jedna z najlepších častí vôbec, toľko pamätných scén sa hľadá len ťažko.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Re: Field Trip

Odeslatod luca v 13 dub 2011 17:19

Pro mě je Field Trip jednoznačně nejlepší epizoda celého seriálu. Je v ní všechno - bolest, strach, napětí, láska, mimozemšťani, krásná hudba... a ten závěr... ááách... :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov


Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron