Kill Switch

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

Kill Switch

Odeslatod kimberly v 19 črc 2008 12:20

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto je trochu výkrik do tmy. Nepochopila som, na aký žáner sa vlastne hrá táto epizóda...Máme sa báť, alebo sa smiať? Tie Mulderove halucinácie mi tam neprídu na mieste, nijako sa nedajú porovnať s inými "halucinogénnymi dielmi" aké sme tu už videli...Tú vyznievajú dosť trápne, či už sestry, alebo Scullyová v bojovej akcii. Ak sa tvorcovia snažili držať krok s dobou a stvoriť niečo, čo bude súvisieť s tým, čo v súčasnosti hýbe svetom, teda s počítačmi, tak dobre, ale tu to trochu nevyšlo. Páči sa mi postava Esther, podľa mňa dobre vybrali herečku, ale celé mi to príde akési zmätočné, nedorobené a neviem ešte aké...Svoj komentár som chcela ukončiť množstvom percent, ktoré by som epizóde udelila, ale ani to sa neviem rozhodnúť. Možno tak 30...
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Kill Switch

Odeslatod petrazelva v 19 črc 2008 15:40

No, ale musíš uznat, že scéna, jak Scully nakope těm setřičkám pr.. zadek, je fakt nezapomenutelná :lol: :lol: :lol:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Kill Switch

Odeslatod Baku05 v 19 črc 2008 16:21

Já mám tenhle díl ráda - tedy vlastně upřesnění - mám tento díl ráda do cca 28 minuty :evil: Jakmile však začne Mulderova halucinace, tak si celou dobu říkám A to má být co? Jako teda horší degradaci pro mě celkem slušného dílu si snad ani nepamatuju :x Líbí se mi počítačové téma, příběh Esther i vývoj Scully, která by se na začátku byla schopna k tomu kontejneru i přivázat, aby dokázala, že má pravdu a ke konci stačí říct Běžte! a peláší pryč. I její řešení krizových situací pomocí zbraně - chudák robůtek :D Takže prvních 30 minut - 75%; zbylých 10 minut - 10% a to teda fakt snad jen za Scully a Esther.
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Kill Switch

Odeslatod Utero v 19 črc 2008 19:36

Pro me je tahle epka prumerna. Takze bych dal tak 60%. Neco se mi libilo, neco ne. Hlavne chvalim za akcnost zacatecni sceny a za dva hodne pusobive vybuchy. Co se tyce sceny Mulderova sneni tak je to dost uchylne a ne kazdemu by se mohla libit. Me se celkem libila, hlavne musim souhlasit, ze Scullyino karate je celkem kultovni scenka v serialu :) Ale tahle epizoda je hlavne celkem proslavena za ziskani Emmy za nejlepsi strih. Navic tuhle epizodu stvorili scenaristi, kteri vytvorili i First Person Shooter. Za FPS bych jim utrhl hlavu, ale s Kill Switch jsem byl celkem spokojeny. :)

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Kill Switch

Odeslatod Leblanc v 01 lis 2008 14:09

V této epizodě na mě nejvíc zapůsobila scéna, kdy najdou Esther a AI začne přes satelit zaměřovat jejich pozici. Dost mi to vrtalo hlavou. Co když to jednou bude možné? Brrr :shock:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Kill Switch

Odeslatod 16mino28 v 29 bře 2011 19:29

V dnešnej dobe môže pôsobiť táto epizóda už trochu úsmevne, ale je naozaj zaujímavé, ako si vtedy ľudia naozaj verili, že dokážu 3D obraz dotiahnúť do takejto dokonalosti. Pamätám si na tie časy dobre a aj v našich ( českých ) herných časopisoch boli často podobné články - nesmrteľné Score. Mulderova zastávka v hernom svete bola pre niekoho možno moc uletená, no mne sa náramne páčila ( nie zas tak ako TRON 1 ), plus tá akcia v podaní Scully. A iontový kanón "star wars" nám možno naozaj krúži nad hlavami a my bežný smrtelníci nič netušíme...
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Re: Kill Switch

Odeslatod oskvarka v 06 dub 2011 16:54

inak v tejto epke boli mulderove sny podobne ako Hanka Moody... 3 sestricky :lol: :lol: :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron