Kitsuneragi

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

Kitsuneragi

Odeslatod kimberly v 07 črc 2008 10:14

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Akty X sú silné a populárne aj tým, že sa v nich zrodilo množstvo nezabudnuteľných, často aj sériových vrahov a pschopatov. V tomto prípade je však Kitsuneragi naozaj len slabšou sestričkou slávneho Pushera, ktorý rozhodne patrí medzi moje obľúbené epizódy. Rozumiem, že tvorcovia ešte raz siahli po tomto námete, ale neviem, či ho najšťastnejšie spracovali. Tá záverečná scéna s Modellovou sestrou mi príde už úplne trapná aj to že majú rovnaké schopnosti...No proste pre mňa slabšie.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Kitsuneragi

Odeslatod mona lisa v 07 črc 2008 11:55

Mne sa epizoda pacila. Okrem konca - to v tom sklade s oboma "Scullyovymi" som celkom nepochopila, ktora bola ktora a cele sa mi to nejak pomiesalo. Asi to vyzaduje od divaka vacsie IQ :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kitsuneragi

Odeslatod Utero v 16 črc 2008 23:52

Pro me prumer, ale uznavam, ze to nedopadlo vubec dobre. Vubec celkove si myslim, ze si Modell zase tak nezaslouzil pokracovani jak by si ho zaslouzil napr. flukeman. Me se jako Pusher libil, ale zase az tak jsem uneseny nebyl. Kitsuneragi nedopadlo vazne dobre. Hlavne ta scena v nemocnici s jeho sestrou, to bylo teda uz ubohe. V petce to je asi nejslabsi zalezitost.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Kitsuneragi

Odeslatod KayTee v 05 pro 2008 15:16

Souhlasím, že je tohle slabší než Pusher, ale scéna v skladě se mi líbila.. a pak konec u Skinnera a Mulderovy výčitky taky..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kitsuneragi

Odeslatod oskvarka v 02 lis 2009 19:17

no az na tu scenu v nemocnici ktora bola asi trosku divnejsia..ale zase trapna nebola.... sa mi to dost pacilo...
....ja som na tychto iluzionistickych psychopatov dost zatazena takze som si to celkom uzila...som rada ze spravili pokracovanie :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron