The End

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

The End

Odeslatod kimberly v 15 čer 2008 12:13

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Gibson je pre mňa veľmi zaujímavý a už aj preto mám túto epizódu veľmi rada, že je vždy zaujímavé, keď sa stretne viacero postáv: v tomto prípade Diana Fowleyová, Krycek, Muž s cigaretou, agent Spender...Šachy mám veľmi rada, preto fandím aj tomu úvodu.Trochu som sa tu zamyslela nad Fowleyovou, aká vlastne je, viem že sa na ňu mnohí pozeráme zaujato, pretože sa pohybuje v blízkosti Muldera...A úplne famózny je okamih po vyhorení Mulderovej kancelárie, ako tam Scullyová za ním príde, ale len tak zlahka ho chytí za plecia a položí si na ne svoju hlavu a on tam stojí paralyzovaný a len na to všetko nemo pozerá...výborne zahrané!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The End

Odeslatod mona lisa v 15 čer 2008 18:55

Ta scena vo vyhorenej kancelarii bola naozaj super. A dalsia, ktora ma hrozne rozosmiala bolo, ked Mulder bil toho blba Spendera do hlavy skatulkou Morleys :lol: A Spender sa tvaril ako uplny pitomec, nic nechapal :lol: :lol: A slizka Fowleyova..brrr. Bolo mi strasne Scullyovej luto, ako ich videla sa drzat za ruky a potom mu volala z auta.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: The End

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 19:00

Zaujímavé, že Scullyová dosť na Mulder počas seriálu žiarlila, už od začiatku. A scéna s cigaretami naozaj nemá chybu. A nikdy som nevedela, čo si mám v skutočnosti myslieť o Spenderovi.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The End

Odeslatod XGirl v 17 čer 2008 07:03

Kdo by nežárlil, kdyby pracoval s tak pohledným parťákem, ne? :oops: ;) Jian kta scéna na konci, mezi spálenými věcmi mi přijde svým způsobem děsivá, jak se Scullyová snaží Muldera uklidnit, obejme ho, a on ani nepoloží ruce kolem jejích ramen, jen tam stojí, naprosto neschopný ničeho a dívá se na tu spoušť :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The End

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:39

XGirl píše:Kdo by nežárlil, kdyby pracoval s tak pohledným parťákem, ne? :oops: ;) Jian kta scéna na konci, mezi spálenými věcmi mi přijde svým způsobem děsivá, jak se Scullyová snaží Muldera uklidnit, obejme ho, a on ani nepoloží ruce kolem jejích ramen, jen tam stojí, naprosto neschopný ničeho a dívá se na tu spoušť :cry:

Áno, to bolo na tom také desivé, ostal úplne paralyzovaný, neschopný pohybu a pravdepodobne ani uvažovania. Ale ona sa zachovala úplne správne. Nevrhala sa naňho, len sa ho jemne dotkla a nechala aby sa nejako vnútorne sám vysporiadaval s tým, čo práve prežíva, ale zase aby vedel, že je s ním. Silný moment.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The End

Odeslatod Utero v 19 črc 2008 21:30

Gibson je podle me mozna nejlepsi detska postava v serialu. A ze je z ceho vybirat ;) Taky se mi libilo, ze tu byly opet vsechny zname postavy mytologie. Navrat kuraka, Krycek atd...Fowleyova mi zatim nejak na nervy nelezla. To protoze prvni serii, kterou jsem sledoval byla sedmicka na Nova Cinema a tak kdyz jsem videl napr. The Sixth Extinction tak jsem vlastne netusil kdo to je a ani kdo je muz z Pentagonu, takze az to uvidim v budoucnu hezky znova, tak ji urcite zacnu nesnaset ;) ... Jinak celkove je pro me The End vyborna mytologicka epka na kterou krasne navazuje prvni film. 100% :!:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The End

Odeslatod detillo v 14 zář 2008 11:54

Diane Fowley bych po tom co se stalo v týhle epizodě šupem poslala zpátky do akademie pro zvláštní agenty, protože jednak usne při hlídání jí svěřenýho dítěte, který má chránit :!: a když se pak probere a slyší, že se střílí, producíruje se kolem okna, jako kdyby vážně chtěla jednu koupit :evil: - ta že dělala v Evropě v protiteroristický jenotce ???
Líbil se mi soukromý výlet Scully k Osamělým střelcům (už si za ta léta taky vypěstovala pouto 8-) ) a Frohikův vyloženě zklamaný výraz, když jeho dva kámoši přerušili jeho soukromou "jízdu" se Scully - to mi ho bylo skoro líto :lol:
V týhle epizodě tvůrci podle mě až moc kladou důraz na vztahy mezi jednotlivými postavami a děj samotný se dostává trochu do pozadí, třeba jak se Mulder baví s Fowley ohledně toho, jak se mu se Scully pracuje : klape nám to, i když má jiný názory, bla, bla, bla - jo a ještě je tu to geniální superdítě ... A se Scully u Osamělých střelců to bylo podobně : mám něco, s čím potřebuju poradit, ale nejdřív probereme Mulderovu bejvalku... :? To pak jeden neví, co je vlastně důležitý: vyšetřování případu nebo minulost???
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: The End

Odeslatod MrSmith v 14 zář 2008 14:37

Nie stale sa da len vysetrovat. Mulder a Scully nie su stroje predsa :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: The End

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 00:34

MrSmith píše:Nie stale sa da len vysetrovat. Mulder a Scully nie su stroje predsa :)


Souhlas. Pro mě to je docela zpestření a sranda, vidět třeba jak Scully žárlí :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The End

Odeslatod Luki v 24 zář 2008 08:30

detillo píše:Diane Fowley bych po tom co se stalo v týhle epizodě šupem poslala zpátky do akademie pro zvláštní agenty, protože jednak usne při hlídání jí svěřenýho dítěte, který má chránit :!: a když se pak probere a slyší, že se střílí, producíruje se kolem okna, jako kdyby vážně chtěla jednu koupit :evil: - ta že dělala v Evropě v protiteroristický jenotce ???


Myslím že by ti neuškodilo kouknout na pár dílů znovu :D S tím usnutím máš ale pravdu :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The End

Odeslatod nabaa v 03 říj 2008 13:51

Myslela jsem si, že záležitost Samanthina druhého jména neměli vyřešenou jen v Conduit a teď jsem zjistila, že v The End ve scéně, kdy CGB čmuchá v Mulderově kanceláři a pak vytáhne z registračky Samanthinu složku, je na ní pořád napsáno Samantha T. 8-)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: The End

Odeslatod luca v 03 říj 2008 23:07

nabaa píše:Myslela jsem si, že záležitost Samanthina druhého jména neměli vyřešenou jen v Conduit a teď jsem zjistila, že v The End ve scéně, kdy CGB čmuchá v Mulderově kanceláři a pak vytáhne z registračky Samanthinu složku, je na ní pořád napsáno Samantha T. 8-)


Z toho jasně vyplývá, jaký mají v FBI binec. :lol: Ve Strugholdových dolech měli konspirátoři spisy v naprostém pořádku! ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The End

Odeslatod derena v 11 srp 2009 19:04

Podľa mňa dosť silná epizóda. Celkovo sa mi veľmi páčila. Hnusna Fowleyova, nesympatická postava s nesympatickou herečkou. :) Perfektný výkon Jeff-a Gulky alias Gibsona.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: The End

Odeslatod oskvarka v 05 lis 2009 22:48

detillo píše:A se Scully u Osamělých střelců to bylo podobně : mám něco, s čím potřebuju poradit, ale nejdřív probereme Mulderovu bejvalku... :? To pak jeden neví, co je vlastně důležitý: vyšetřování případu nebo minulost???


no neviem ostatne mi neprislo az tak ze by sa nevonovali pripadu ..heh ale to ze Scully vobec isla za nimi...mne to pripadalo ako by tam sla len koli tomu aby sa opytala...hehe....no ale posobilo tak lucky.... :D
inak skvela epka a ten mali tak ton bol spickovi....
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron