The Pine Bluff Variant

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

The Pine Bluff Variant

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 20:49

Podľa mňa veľmi dobrá epizóda, s ktorou mám skúsenosti, že si ju s radosťou pozrú aj zarytí odporcovia Aktov X. A bolo mi veľi ľúto Muldera a jeho zlomeného malíčka :? A miestami som mala pocit, že ani nesledujem Akty X a to myslím v tom najlepšom zmysle slova. Pripomínalo mi to takú dobrú kriminálku. A Scully opäť nesklamala ako Muldera spoznala na tom zázname podľa obväzu na prste.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod yscully v 08 čer 2008 22:50

kimberly píše:Podľa mňa veľmi dobrá epizóda, s ktorou mám skúsenosti, že si ju s radosťou pozrú aj zarytí odporcovia Aktov X. A bolo mi veľi ľúto Muldera a jeho zlomeného malíčka :? A miestami som mala pocit, že ani nesledujem Akty X a to myslím v tom najlepšom zmysle slova. Pripomínalo mi to takú dobrú kriminálku. A Scully opäť nesklamala ako Muldera spoznala na tom zázname podľa obväzu na prste.
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Jo, tohle je dost dobrá epka... Při tom výstřelu mě fakt zamrazilo.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod kimberly v 09 čer 2008 10:28

A opäť dosť dobre odohrané zo strany Duchovneho, všetko som uverila.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod XGirl v 09 čer 2008 19:08

Tohle je další naprosto neprávem pozapomenutá epizoda. Osobně ji řadím mezi nejlepší z páté série - jak už někdo psal, ani to nebylo jako Akta X, klidně by z toho mohl být samostatný film. Muldera mi bylo moc líto, jak ho mučili, ale byl statečný a vydržel ;) A ten konec - jeho výraz strachu a smíření s osudem zároveň, řekla bych, že se tady Duchovny předvedl v tom nejlepším světle. Plus ten totálně nepříjemný sgent, co vlastně celou akci zosnoval (jak mu na konci Mulder vpálí že "ty peníze jsou stejně špinavý jako vy"), to byl další super výkon. Téhle epizodě bych dala bez váhání 4 nebo 5 hvězdiček!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod kimberly v 09 čer 2008 21:45

Úžasné na tom je, že tu Akty X ukázali svoj ďalší rozmer, to rozhodne, ukázali aké všeliaké a pestré a výborné dokážu byť.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod petrazelva v 17 čer 2008 14:28

Souhlas, super epka, škoda, že je tak zapomenutá.

Pro mě má ještě zvláštní kouzlo, protože to byla první epka, kterou jsem viděla v originále..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Utero v 17 črc 2008 02:33

Vyborna epka. DD predvedl vazne skvely vykon :!: Pri scene lamani prstu se nam asi vsem zatahoval zadek. Ale nejvic psycho scena byla asi jak prochazeli tim skladem a Mulder uz jenom cekal na to az do neho vpali kulku :shock: ..Hodne kvalitni epizoda.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod yscully v 08 srp 2008 01:49

...teď si tak uvědomuju, že to tady Mulderovi FAKT SEKNE. Možná je tady nejhezčí z celýho seriálu, naprosto k sežrání. Pardon, už jdu radši spat :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Luki v 08 srp 2008 13:05

Skvělá epizoda, jedna z mých nej :) .

Kolik lidí si asi všimlo odkazu na "Démoni" při průzkumu mrtvého kina ? :P
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod XGirl v 09 srp 2008 15:21

yscully píše:...teď si tak uvědomuju, že to tady Mulderovi FAKT SEKNE. Možná je tady nejhezčí z celýho seriálu, naprosto k sežrání. Pardon, už jdu radši spat :)


Naprosto souhlasím, celou dobu je v černém, sexy rolák a kalhoty, mírně rozcuchané vlasy, a taky je tady Mulder hodně akční...Mňam! ;) :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod detillo v 24 srp 2008 22:27

To co tu předvádí DD je fakt dobrý, při lámání prstů jsem málem cítila praskat kosti :mrgreen: Škoda, že při tý hodně vypjatý scéně v bance měl na sobě masku, sice i tak hrál dobře očima, ale určitě by to stálo za to vidět ho bez masky. No ale neodpustím si: ti lidi co umřeli v tom kině měli otrávenej popcorn, ale nikdo neochutnal hned na chodbě(!), všichni stihli dojít na svý místo, sednout si a pak teprve ochutnat a umřít pěkně v sále ...:cry:...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Luki v 24 srp 2008 23:09

detillo píše:To co tu předvádí DD je fakt dobrý, při lámání prstů jsem málem cítila praskat kosti :mrgreen: Škoda, že při tý hodně vypjatý scéně v bance měl na sobě masku, sice i tak hrál dobře očima, ale určitě by to stálo za to vidět ho bez masky. No ale neodpustím si: ti lidi co umřeli v tom kině měli otrávenej popcorn, ale nikdo neochutnal hned na chodbě(!), všichni stihli dojít na svý místo, sednout si a pak teprve ochutnat a umřít pěkně v sále ...:cry:...


Popcorn? S popcornem nic nebylo, peníze byly postříkané tou látkou a chvíli trvalo než začala plně působit.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod xloverin v 24 srp 2008 23:43

Luki píše:
detillo píše:To co tu předvádí DD je fakt dobrý, při lámání prstů jsem málem cítila praskat kosti :mrgreen: Škoda, že při tý hodně vypjatý scéně v bance měl na sobě masku, sice i tak hrál dobře očima, ale určitě by to stálo za to vidět ho bez masky. No ale neodpustím si: ti lidi co umřeli v tom kině měli otrávenej popcorn, ale nikdo neochutnal hned na chodbě(!), všichni stihli dojít na svý místo, sednout si a pak teprve ochutnat a umřít pěkně v sále ...:cry:...


Popcorn? S popcornem nic nebylo, peníze byly postříkané tou látkou a chvíli trvalo než začala plně působit.


Ja viem tak,ze vstupenky...
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod luca v 24 srp 2008 23:56

xloverin píše:
Luki píše:
detillo píše:To co tu předvádí DD je fakt dobrý, při lámání prstů jsem málem cítila praskat kosti :mrgreen: Škoda, že při tý hodně vypjatý scéně v bance měl na sobě masku, sice i tak hrál dobře očima, ale určitě by to stálo za to vidět ho bez masky. No ale neodpustím si: ti lidi co umřeli v tom kině měli otrávenej popcorn, ale nikdo neochutnal hned na chodbě(!), všichni stihli dojít na svý místo, sednout si a pak teprve ochutnat a umřít pěkně v sále ...:cry:...


Popcorn? S popcornem nic nebylo, peníze byly postříkané tou látkou a chvíli trvalo než začala plně působit.


Ja viem tak,ze vstupenky...


Vstupenky byly zamořené. Proto ti kluci neumřeli, když tam lezli načerno, ne?
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Luki v 25 srp 2008 08:13

Přesně tak :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 00:37

Luki píše:Skvělá epizoda, jedna z mých nej :) .

Kolik lidí si asi všimlo odkazu na "Démoni" při průzkumu mrtvého kina ? :P


Asi jsem zabzžděná, ale jak to myslíš?
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Luki v 24 zář 2008 08:32

petrazelva píše:
Luki píše:Skvělá epizoda, jedna z mých nej :) .

Kolik lidí si asi všimlo odkazu na "Démoni" při průzkumu mrtvého kina ? :P


Asi jsem zabzžděná, ale jak to myslíš?


http://www.imdb.com/title/tt0089013/ :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 14:14

Jo aha, táááák.. Já myslela epku.. Tak to jo..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod Luki v 24 zář 2008 16:03

petrazelva píše:Jo aha, táááák.. Já myslela epku.. Tak to jo..


Upřímně nečekal jsem že to někdo postřehne, nikdo nemá tak šílený filmový vkus jako já :( :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Pine Bluff Variant

Odeslatod XGirl v 20 led 2009 18:54

Včera jsem si pustila tuhle akční podívanou a znovu jsem se jen utvrdila v tom, že je to epizoda, která si zaslouží pozornost. Kvalitně zpracovaný námět ne úplně paranormálního případu tu dlouho nebyl. A návrat k tajným experimentům posvěceným vládou a přitom bez nutnosti mytologie (jako byly epizody Soft light, Ghost in the machine, Blood nebo Wetwired) , to mi v páté sérii trochu chybělo, ale tady je to vynahrazeno naplno. Plus působivý střih, kdy vynikne syrovost lokací (hlavně na konci, kdy se chystá poprava Muldera) a výborný zvuk - opět scéna, kdy Mulderovi míří na hlavu a je slyšet jakoby "tlukot srdce". Jediné co snad lze vytknout je, že tam mohlo být více Gillian, ale vzhledem k tomu, že je to Mulder centric episode, tak je to pochopitelné. Bez váhání pět hvězdiček.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron