All souls

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

All souls

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 10:38

Pekný, citový, dojemný diel, čo poviete? Absolútne síce nefandím mytológii spojenej s Emily, ale tento diel sa mi páčil, pretože je pocitový, navyše anjeli sú veľmi zaujímavou témou. Tiež bolo zaujímavé pozerať sa, ako sa Scullyová vyrovnáva s Emiliným odchodom. Je to nádherná symbolika ako ju na konci to dievča poprosí, aby jej ruku pustila a nechala ju odísť, to bola naozaj dojemná scéna.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: All souls

Odeslatod nabaa v 04 kvě 2008 12:12

Dojemný to bylo, ale mně připadá postava Emily dost zbytečná, i když tam hraje roli v tom smyslu, že se Scullyová díky ní dozvídá, jaký osud potkal její vajíčka. Epizoda je to fajn, tajemná, ale nic, co by mě vyloženě sebralo.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: All souls

Odeslatod Luki v 04 kvě 2008 13:11

Epizoda jako celek velmi fajn ale ten konec se stínem je směšný.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: All souls

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 19:09

ObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: All souls

Odeslatod Utero v 19 črc 2008 01:51

Nektere epizody s nabozenskym tematem nemam moc v oblibe, ale tahle epizoda je jedna z tech co tvori vyjimku. Nevim cim to je, ale hrozne fandim epizodam, ktere pusobi na Scully dost emocionalne a pri kterych doslovo trpi. V takovych epizodach Gillian predvadi vyborne vykony a proto se na takove epizody i rad divam. 80%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: All souls

Odeslatod Leblanc v 29 lis 2008 14:49

nabaa píše:Dojemný to bylo, ale mně připadá postava Emily dost zbytečná, i když tam hraje roli v tom smyslu, že se Scullyová díky ní dozvídá, jaký osud potkal její vajíčka. Epizoda je to fajn, tajemná, ale nic, co by mě vyloženě sebralo.

Emily je naopak v té epizodě velmi důležitá. Scully se vyrovnává s její ztrátou a bez toho by ta epizoda byla celkem o ničem. Já ji neřadím mezi vyloženě oblíbené, protože je pro mě dost těžké sledovat ji, mám podobnou zkušenost jako Scully a dost to bolí...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: All souls

Odeslatod derena v 11 srp 2009 18:53

Mne sa táto časť páčila. Neviem čo viac k tomu dodať. Bola tak zvláštne zaujímavá s tými dievčatami. Pekná časť.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron