Patient X / The red and the black

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

Patient X / The red and the black

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:46

Mimozemská kolonizácia, príchod Spenderovcov na scénu, opäť trochu poodhalené Fajčiarove súkromie, stav do ktorého sa dostala Maerita Kovarubiasová...Podľa mňa výborná mytológia.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Pacient X-Červení a čierni

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 16:58

Spominam si ako ma mrazilo ked Krycek povedal co sa naozaj chysta. Potom som len sedel s rovnakym vyrazom aky mal Mulder.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Pacient X-Červení a čierni

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 19:22

Vyborne epizody. :D Ta scena na moste - az ma striaslo :shock: Ale nikdy som nepochopila, o co ide rebelom :?:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod XGirl v 22 dub 2008 09:21

Jo, ta scéna, kdy Krycek čeká v Mulderově bytě aby mu řekl, co se chystá, ta je vynikající. Vlastně tady Mulderovi Krycek hodně pomohl, tady byl Fox zase jednou protivnej sand i sám sobě, to jak se choval ke všem okolo, otravný sarkasmus v každé větě...smála jem se jen, když sám sobě nakreslil v novinách fousy :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod kimberly v 09 čer 2008 10:12

Ešte ma tu prekvapilo, čo urobili s Maritou Kovarubiasovou-tá infikácia čiernym olejom. No a Krycek zase raz hviezdi, ten samozrejme v takýchto prípadoch nemôže chýbať. Zaujímalo by ma, či to na čo si Scullyová spomenula v hypnóze bolo reálne.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod Utero v 16 črc 2008 17:50

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

No vyborna mytologie jak jinak. V prvni casti mi bylo nejvic lito Scully a toho jak ji Mulder opet ignoroval. Taky mi bylo dost lito toho ruskeho kluka, tomu se delo fakt jen spatne. Myslim, ze doopravdy by s takhle rozbitym oblicejem asi neprezil. The red and the black je lepsi nez prvni cast. Hlavne hypnoza Scully byla vazne uzasna. Kdo to nevidel v originale tak teda prisel o hodne. Gillian totiz opet ukazala jaka je to uzasna herecka. Co uzasna pro me nejlepsi :) Taky byla dost dojemna scena kdy ji Mulder navstivi v nemocnici a pak tam pride sestra a rekne "musi odpocivat, nechte ji v klidu" a Mulder teda odchazi a Scully jenom tak ubrecene spytne "Muldeer" :cry: ...Pak treba myslim, ze scena na moste patri mezi nejkultovnejsi sceny ze serialu....Vazne vyborna mytologie, oboum davam 100%
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod nabaa v 27 zář 2008 18:21

Všimli jste si, že ta loď, na které připlul Krycek s Dmitrijem se jmenuje Uroff - Koltoff Star of Russia? Uroff - Koltoff se v IWTB jmenoval novodobý doktor Frankenstein. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod luca v 27 zář 2008 19:15

nabaa píše:Všimli jste si, že ta loď, na které připlul Krycek s Dmitrijem se jmenuje Uroff - Koltoff Star of Russia? Uroff - Koltoff se v IWTB jmenoval novodobý doktor Frankenstein. :D


Sakriš... a já jsem si říkala, že je mi to nějaké povědomé! ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod xloverin v 27 zář 2008 19:16

nabaa píše:Všimli jste si, že ta loď, na které připlul Krycek s Dmitrijem se jmenuje Uroff - Koltoff Star of Russia? Uroff - Koltoff se v IWTB jmenoval novodobý doktor Frankenstein. :D


pekny postreh ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod petrazelva v 28 zář 2008 23:48

Mazec!

No jo, ja jsem si říkala, kde sem to už slyšela...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod derena v 11 srp 2009 19:11

tak tato dvojepizodka,úžasná,super :) všetko perfektné len mi nejde do hlavy jedna vec. To akože Mulder vážne vtedy neveril na UFO a to všetko? Či to len hral alebo ako to bolo? Lebo napr pri ten hypnóze Scullyovej bol dosť taký odmeraný a vôbec. Tak len to som tak trošku nepochopila.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Patient X / The red and the black

Odeslatod oskvarka v 03 lis 2009 22:54

derena píše:tak tato dvojepizodka,úžasná,super :) všetko perfektné len mi nejde do hlavy jedna vec. To akože Mulder vážne vtedy neveril na UFO a to všetko? Či to len hral alebo ako to bolo? Lebo napr pri ten hypnóze Scullyovej bol dosť taký odmeraný a vôbec. Tak len to som tak trošku nepochopila.


Ja to chapem tak ze po reduxe uz neveri lebo si mysli ze vsetko (to co si myslel a comu bol ochotny vdaka pseudo dokazom uverit) je len namaha vlady na zakrytie vladneho experimentu...myslim ze je to dost logicke...
super dvojdiel...:)...skepticky mulder a vsetko okolo toho ;) ...a hlavne Krycek ...ten bol uzasny...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron