Leonard Betts

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Leonard Betts

Odeslatod Utero v 21 čer 2008 15:21

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Epizoda, ktera trhala rekordy. Jsem rad, ze zrovna Leonarda vysilali predtim finale americkeho fotbalu a ze se diky tomu stala takhle znama, protoze svoji kvalitou si to zaslouzi :twisted: . Skvele efekty a akce. Vazne vyborne spracovane, nema to chybu. Opet hlavni postavu stvarnil sympaticky herec, nikdo jiny by Leonarda nezahral lip. Samozrejme se epizoda celkove vztahuje i ke Scully. Sokujici zaver, ktery napovida o cem bude pristi epizoda Momento Mori. Proste vyborne :!: :!: :!:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 16:21

Ja už som sa tu na margo tejto epizódy niekoľko krát veľmi nelichotivo vyjadrila, takže už to nebudem opakovať a viem že vy ostatní máte celkom iný názor, čiže si ma v podstate nemusíte ani všímať, len to tu píšem, aby bolo jasné...pre mňa zlé. Zlé, zlé, zlé, už to u mňa prekročilo hranice vkusu. Čiže u mňa veľké nie, myslím, že keby som mala na výber, ktorý z dielov Aktov X si už nikdy nepozriem, tak by to bol tento. Ale to je len môj názor, rozhodne netvrdím, že by ste si mali myslieť to isté.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod Utero v 21 čer 2008 16:36

kimberly píše:Ja už som sa tu na margo tejto epizódy niekoľko krát veľmi nelichotivo vyjadrila, takže už to nebudem opakovať a viem že vy ostatní máte celkom iný názor, čiže si ma v podstate nemusíte ani všímať, len to tu píšem, aby bolo jasné...pre mňa zlé. Zlé, zlé, zlé, už to u mňa prekročilo hranice vkusu. Čiže u mňa veľké nie, myslím, že keby som mala na výber, ktorý z dielov Aktov X si už nikdy nepozriem, tak by to bol tento. Ale to je len môj názor, rozhodne netvrdím, že by ste si mali myslieť to isté.


A co se ti nelibilo? moc nechutna?
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 17:18

Utero píše:
kimberly píše:Ja už som sa tu na margo tejto epizódy niekoľko krát veľmi nelichotivo vyjadrila, takže už to nebudem opakovať a viem že vy ostatní máte celkom iný názor, čiže si ma v podstate nemusíte ani všímať, len to tu píšem, aby bolo jasné...pre mňa zlé. Zlé, zlé, zlé, už to u mňa prekročilo hranice vkusu. Čiže u mňa veľké nie, myslím, že keby som mala na výber, ktorý z dielov Aktov X si už nikdy nepozriem, tak by to bol tento. Ale to je len môj názor, rozhodne netvrdím, že by ste si mali myslieť to isté.


A co se ti nelibilo? moc nechutna?

Áno, presne tak, nechutná, ale nechutnosť aj ešte znesiem, často krát je neoddeliteľnou súčasťou Aktov X. Toto mi už však prišlo akosi za hranicou etiky, spomínaného vkusu...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod Utero v 21 čer 2008 17:38

kimberly píše:
Utero píše:
kimberly píše:Ja už som sa tu na margo tejto epizódy niekoľko krát veľmi nelichotivo vyjadrila, takže už to nebudem opakovať a viem že vy ostatní máte celkom iný názor, čiže si ma v podstate nemusíte ani všímať, len to tu píšem, aby bolo jasné...pre mňa zlé. Zlé, zlé, zlé, už to u mňa prekročilo hranice vkusu. Čiže u mňa veľké nie, myslím, že keby som mala na výber, ktorý z dielov Aktov X si už nikdy nepozriem, tak by to bol tento. Ale to je len môj názor, rozhodne netvrdím, že by ste si mali myslieť to isté.


A co se ti nelibilo? moc nechutna?

Áno, presne tak, nechutná, ale nechutnosť aj ešte znesiem, často krát je neoddeliteľnou súčasťou Aktov X. Toto mi už však prišlo akosi za hranicou etiky, spomínaného vkusu...


Me prisla treba Home mnohokrat nechutnejsi, ale dobre jak myslis.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Leonard Betts

Odeslatod Baku05 v 22 čer 2008 10:29

Na Leonard Betts jsem se dívala nedávno. Rozhodně zajímavá epizodka se zajímavým vývojem děje. Nejdříve srandičky se Scully, která si neví rady s hlavou a pak zjišťování o co tam vůbec jde :shock: Zápletka zajímavá. Ono celkově 4. série má chuťovky :lol: Leonard mi zase tam moc nechutný nepřišel, ale asi jsem divná, protože nechutný mi nepřijde ani úžasný Home :twisted: Jako nejnechutnější epizoda u mě vede Sanguinarium, ta u mě překoná i Hellbound :roll:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 22 čer 2008 10:47

Baku05 píše:Na Leonard Betts jsem se dívala nedávno. Rozhodně zajímavá epizodka se zajímavým vývojem děje. Nejdříve srandičky se Scully, která si neví rady s hlavou a pak zjišťování o co tam vůbec jde :shock: Zápletka zajímavá. Ono celkově 4. série má chuťovky :lol: Leonard mi zase tam moc nechutný nepřišel, ale asi jsem divná, protože nechutný mi nepřijde ani úžasný Home :twisted: Jako nejnechutnější epizoda u mě vede Sanguinarium, ta u mě překoná i Hellbound :roll:

Pravdepodobne je to všetko o tom vkuse, nejakých osobných hraniciach. Veď sa predsa aj všetci bojíme každý niečoho iného, čiže je to veľmi individuálne. Z týchto štyroch čo si vymenovala je podĺa mňa Hellbound a Leonard Betts hyper nechutnosť a naopak Sanguinarium a Home mnou nijako nehýbu...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod KayTee v 11 lis 2008 11:37

Výborná epizoda. Zařazuji mezi epizody, které bych pustila někomu, koho bych chtěla na Akta X nalákat.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Leonard Betts

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 23:41

Leonard Betts je jedna z epizod, která zaleze pod kůži - strach z rakoviny máme všichni, ať už si ho přiznáme nebo ne. A tím se tahle epizoda vlastně dotýká nás všech, nedá se na ni jen tak zapomenout a vsadím se, že ve valné většině diváků večer po jejím prvním shlédnutí zahlodal aspoň malý červík nejistoty...o když?...Brilantní, strašidelné, nechutné, ale nezapomenutelné.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Leonard Betts

Odeslatod derena v 03 srp 2009 15:49

Ten záver bol dosť silný. Taký šok. Inač dobré odohratá postava Leonarda a vôbec to o tom celom znovuvytvorení častí tela.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron