Tempus Fugit/ Max

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Tempus Fugit/ Max

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 16:39

Mne príde táto mytológia akási slabučká. Zaujal ma Mulder vo väzení, oslava Scullyovej narodenín, vzala ma smrť agenta Pendrella, ktorého som mala naozaj rada, Max bol vtipný na tej nahrávke, taký paranojik, užila som si aj Muldera ako potapača a samozrejme že veĽkú symboliku má aj Mulderov darček pre Scullyovú, ale akosi som si nezachovala nič podstatné. Myslím, že existujú aj lepšie dvoj-epizódy ako bola táto, ale je to len môj názor.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tempus Fugit/ Max

Odeslatod MrSmith v 16 čer 2008 16:44

Suhlasim s tym co si tu napisala ale aj napriek vsetkemu sa mi tento dvojdiel paci. Po dlhej dobe sme sa stretli s mimozemskymi unosmi, Maxom a je tam naozaj perfektna scena v lietadle, zhananie nevyvratitelneho dokazu. Celkovo dvojepizoda pre mytologiu nie je velmi dolezita a boli aj lepsie ale mam ju rad pomerne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Tempus Fugit/ Max

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:38

Áno, stretnutie s mimozemskými únosmi už dávno nebolo a bolo príjemné sa k nemu vrátiť, to áno a aj herca Maxa dobre vybrali, bolo tam zopár momentov na ktoré sa dalo pozrieť, ale často som sa pristihla, že vlastne nerozumiem čo mi chcú povedať.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tempus Fugit/ Max

Odeslatod Utero v 23 čer 2008 17:12

Fajn mytologie, ikdyz souhlasim, ze pusobi trochu zbytecne a rozhodne neni az tak kvalitni jako jine. Urcite jsem cekal trochu vic, ale povedlo se to. Bylo mi lito agenta Pendrella. Ten se sice vzdycky v aktech objevil jen na chvilicku, ale byl sympaticky a to jak vzdycky pokukoval po Scully, jako by ji chtel nekam pozvat, ale netroufl si na to :) A Mulder jako potapec taky vladne! Tungusce se to sice ani trochu nevyrovna, ale libilo se mi to.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Tempus Fugit/ Max

Odeslatod XGirl v 01 črc 2008 16:51

Plus nádherně dojemný shippy konec, kdy agenti stojí u karavanu po Maxovi a koukají na hvězdy...Já si na tuhle scénu vzpomněla v TINH, jak takhle Scully stojí se Skinnerem...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron