Sanguinarium

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Sanguinarium

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 20:44

Táto téma ma celkom zaukala, šialení plastickí chirurgovia. Už plastická chirurgia sama o sebe je vzrušujúca veda a keď sa ešte spojí s nepodarenými operáciami, skutočne sa je na čo dívať. A na tú šialenú sestru tiež nezabudnem.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sanguinarium

Odeslatod XGirl v 26 kvě 2008 14:02

Rozhodně tenhle díl vybočuje už tím, kolik se tady objevuje krve - ubodaná pacientka, doktor, co si stahuje z obličeje kůži, sestra Whiteová ve vaně plné krve...až se skoro divím, že ra rudá lázeň Carterovi prošla :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Sanguinarium

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:29

Je to niečo na spôsob grófky Báthoryčky, aj tá bola taká krvilačná :D . Trošičku mi tento diel pripomenul Die Hand die Verletzt, tou skupinou ktorá sa zoskupuje a pácha zlo, v tomto prípade šialení doktori a sestry. ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sanguinarium

Odeslatod Utero v 15 čer 2008 19:11

Od Home ubehli sotva tri epizody a mame tu dalsi maso!Spousta krve, napeti a strasidelnych scen nenechali tuhle epku jen tak prumernou. Dost jsem se bal a pri scenach jako napr. vyrezavani obliceje se mi svyral zadek. Epizoda s mnozstvim krve si zaslouzi pozornost.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Utero dne 26 čer 2008 01:16, celkově upraveno 1
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Sanguinarium

Odeslatod kimberly v 22 čer 2008 10:49

Utero píše:Od Home ubehli sotva tri epizody a mame tu dalsi maso!Spousta krve, napeti a strasidelnych scen nenechali tuhle epku jen tak prumernou. Dost jsem se bal a pri scenach jako napr. vyrezavani obliceje se mi svyral zadek. Epizoda s mnozstvim krve si zaslouzi pozornost.

Osobne množstvu krvi veľmi neholdujem, mám radšej decentnejšie epizódy, ale táto ma rozhodne pobavila, aj keď musím povedať, že po jej zhliadnutí mám väčšie obavy z nášho zdravotníctva :(
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sanguinarium

Odeslatod Utero v 22 čer 2008 12:09

kimberly píše:
Utero píše:Od Home ubehli sotva tri epizody a mame tu dalsi maso!Spousta krve, napeti a strasidelnych scen nenechali tuhle epku jen tak prumernou. Dost jsem se bal a pri scenach jako napr. vyrezavani obliceje se mi svyral zadek. Epizoda s mnozstvim krve si zaslouzi pozornost.

Osobne množstvu krvi veľmi neholdujem, mám radšej decentnejšie epizódy, ale táto ma rozhodne pobavila, aj keď musím povedať, že po jej zhliadnutí mám väčšie obavy z nášho zdravotníctva :(


Nevim ja u doktora nebyl fakt dlouho. Ono hned jak se zacalo platit za prohlidky tak jsem najednou uz nemocny nikdy nebyl 8-) Myslim, ze dokud se nejde na operaci nekde z prostredi Plasticke chirurgie tak nemusime mit strach.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Sanguinarium

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 21:31

Trošku jsem si po posledním shlédnutí vylepšila názor, ale stále pro mě docela průměr. Na téma magie a kouzla už byly lepší epky. Každopádně některé momenty byly vtipné (třeba poznámka "Probable cause?" na to koště vedle vchodu do domu sestry Waiteové :-D nebo Mulder prohlížející si svůj nos), některé docela nezapomenutelně nechutné (vana plná krve, doktor odřezávající si obličej, doktoři masakrující pacienty vůbec..). Celkově jak říkám, imho vcelku průměr.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Sanguinarium

Odeslatod XGirl v 22 úno 2009 12:52

Ano, Mulder a jeho ksichtíky před zrcadlem a poměřování nosu tužkou mě dostane vždycky :D :D Holt ješitnej chlap :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Sanguinarium

Odeslatod derena v 03 srp 2009 15:19

Tak toto bola riadne zaujímavá časť. Tie chirurgické zákroky, hlavne to "odsávanie tuku" bolo trošku také drastické. Pre mňa jednoznačne taký ten vyšší priemer.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron