The field where i died

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Re: The field where i died

Odeslatod Luki v 20 zář 2008 11:09

Tak jsem zrovna kouknul na díl znova jestli jsem náhodou nezměnil názor... nezměnil.. a během Mulderovy hypnózy jsem se smíchy skoro válel po zemi :? Pěkné momenty to má ale jako celek nefunguje imho.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The field where i died

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 21:03

Tak já jsem tomu dala ještě šanci, sice mi to trvalo dlouho, než jsem se přesvědčila do toho jít, ale vyplatilo se a názor jsem změnila. A dokonce jsem přišla i na to, proč se mi ta epka předtím tak špatně zafixovala - já jsem prostě jen žárlila místo Scullyové. Představa, že ta pravá "soulmate" pro Muldyho má být nějaká Sarah a ne Scully, mě prostě a jednoduše přišla tak hrozná, že jsem kvůli ní na tuto epku neprávem zanevřela.
Námět je zajímavej, přestože já té myšlence nevěřím a přikláním se spíš k tomu, že po smti jdou duše někam dál.. pěkná hudba, dobře zvolenej úvod s tou básní a taky zmínka o mém milovaném Flukemánkovi, to už za to stojí. Asi to nikdy nebude moje srdcovka, ale rozhodně za shlédnutí stojí.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The field where i died

Odeslatod Petraela_x v 29 bře 2009 20:03

No tak ja som si ju pozrela teraz cez víkend s priateľom, ktorý je zameraný na takéto "východné smery" a bolo radosť pozerať ako sa do epky vžil a ako súhlasil s tým, čo sa tam rozprávalo. Pre mňa osobne to je výborná epizóda, ale predstaviteľka tam tej ženy, mi je dosť nesympatická, asi pre to, o čom písala petrazelva, tiež mi to ako shipperovi moc nereže, že ona mala byť akýmsi spôsobom Mulderovi ešte bližšia ako Scully, hoci tá mala v jeho minulých životoch tiež veľmi blízke postavenie k Mulderovi...
Najviac ma zaujala veta, keď Mulder v hypnóze označil gestapáka ako Fajčiara so slovami: "Zlo sa vracia ako zlo" a tak si myslím, že to aj funguje.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: The field where i died

Odeslatod petrazelva v 29 bře 2009 23:38

Petraela_x píše:Najviac ma zaujala veta, keď Mulder v hypnóze označil gestapáka ako Fajčiara so slovami: "Zlo sa vracia ako zlo" a tak si myslím, že to aj funguje.


Jo, to se mi taky hodně líbilo (i když o té hypnóze a Duchovnyho výkonu jsme to už probírali..), to fakt sedlo - evil returns as evil....
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: The field where i died

Odeslatod derena v 03 srp 2009 15:17

Vôbec mi nesadla, čo je možno preto lebo som zarytá shipperka a v tomto diele je to celé akési čudné. A možno to preto nie je. Fakt neviem. Skúsim si ju pozrieť niekedy v blízkej dobe a uvidím či nezmením názor, veď kto vie, ale v tomto momente by som ju určite označila za môj osobný prepadák.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: The field where i died

Odeslatod 16mino28 v 12 bře 2011 22:10

Jedna z najslabsich epizod celych Akt X. No nemozem nespomenut fakt, že tu je jedna nezabudnuteľná scéna a to Mulderova hypnóza a návrat do minulého života. Mal som doslova výbuchy smiechu, čo tu predvádza David Duchovny to je číre šialenstvo...
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Předchozí

Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron