Never Again

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Never Again

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 11:11

Ed Jersse mi pripadá ako jedna z najlepších epizódnych postáv seriálu. Svoje vynímočné miesto tu má už len tým, že mal intímny vzťah so Scullyovou a takých za tých deväť rokov veru nebolo veľa. Okrem toho si myslím, že herec Rodney Rowland, ktorý bol istý čas aj partnerom Gillian Andersonovej v súkromí ho zahral naozaj brilantne. No a už vôbec ten nápad s hovoriacim tetovaním...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nikdy viac

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 11:17

Medzi oboma postavami bola dobra chemia. Neviem, ci v dobe nakrucania tejto epizody uz spolu chodili :?:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nikdy viac

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 11:57

mona lisa píše:Medzi oboma postavami bola dobra chemia. Neviem, ci v dobe nakrucania tejto epizody uz spolu chodili :?:

Vtedy spolu ešte nechodili, ale vraj chémia veľmi fungovala. Gillian v jednom interwiev povedala, že sa spolu veľa rozprávali kým túto epizódu natočili :) No a výsledok bol dobrý. Dokopy sa dali až po dotočení tohto dielu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nikdy viac

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 19:35

Moc dobrá epizoda! Je tu vlastně tak trochu Scullyová, jak ji neznáme. Celkově děj, to tetování, moc dobrá epizoda :) až na ten konec...že?:)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nikdy viac

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:27

Angelitos píše:Moc dobrá epizoda! Je tu vlastně tak trochu Scullyová, jak ji neznáme. Celkově děj, to tetování, moc dobrá epizoda :) až na ten konec...že?:)

Ten Ed nakoniec zomrel? Alebo skončil len s popáleninami? Nejako mi to uniklo.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nikdy viac

Odeslatod luca v 01 čer 2008 14:28

kimberly píše:
Angelitos píše:Moc dobrá epizoda! Je tu vlastně tak trochu Scullyová, jak ji neznáme. Celkově děj, to tetování, moc dobrá epizoda :) až na ten konec...že?:)

Ten Ed nakoniec zomrel? Alebo skončil len s popáleninami? Nejako mi to uniklo.



Skončil na psychiatrii.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Nikdy viac

Odeslatod Angelitos v 02 čer 2008 22:07

luca píše:
kimberly píše:
Angelitos píše:Moc dobrá epizoda! Je tu vlastně tak trochu Scullyová, jak ji neznáme. Celkově děj, to tetování, moc dobrá epizoda :) až na ten konec...že?:)

Ten Ed nakoniec zomrel? Alebo skončil len s popáleninami? Nejako mi to uniklo.



Skončil na psychiatrii.


Jono chudák muž :roll:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Never Again

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 21:06

Ale teda tá scéna ako Scullyovú zabalenú v plachte ťahá do tej obrovskej pece je rozhodne pamätná! Perfektné.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Never Again

Odeslatod Utero v 19 čer 2008 13:30

Tahle epizoda se u me muze pisnit velkou oblibenosti. Davam ji tak 80%, ale nebal bych se dat i plne hodnoceni. Bylo skvely, ze konecne nekdo poukazal, ze Mulder neni v zivote Scully vse. Jsem megashipper, ale tohle mi prislo jako dost zajimava myslenka. Jedine co me trochu zamrzelo byla hudba, obcas to tam fakt nesedelo. Herec Rodney Rowland mi prisel vazne sympaticky a myslim, ze do role by se nikdo jiny nehodil lepe. Ve ctvrte serii je to asi ta "nejdivnejsi" epizoda a prave protoze je tak jina ji mam tak rad. V kazde serii je nejaka epizoda ve ktere se experimentuje s necim novym. V minule serii to byla treba Syzygy, ktera u me ale totalne propadla a vazne ji nesnasim. O ctvrte serii tohle neplati a Never Again je podle me vazne skvelym kouskem!

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Utero dne 09 črc 2008 18:54, celkově upraveno 2
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Never Again

Odeslatod kimberly v 19 čer 2008 18:53

Rodney Rowland je výborný herec, videla som ho už vo viacerých úlohách a nikdy ma nesklamal.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Never Again

Odeslatod Utero v 19 čer 2008 19:55

kimberly píše:Rodney Rowland je výborný herec, videla som ho už vo viacerých úlohách a nikdy ma nesklamal.


Ja bohuzel jeste ne, ikdyz mozna jo jen si nepamatuju kde. V Never Again byl, ale vazne skvely.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Never Again

Odeslatod k212 v 19 čer 2008 21:18

Tak tohle je jeden z dílů, který jsem před deseti lety sjížděla na kazetě pořád dokola :shock: . Už tehdy se mi líbil díky tomu, že je jiný, introspektivní, netradiční ... ale také příliš bezdějový, to přiznávám. V originálním znění jsem ho viděla nedávno a musím dodat, že hlas dámy z tetování v podání Jodie Foster je prostě ... super děsivej a navíc návodně dominantní. No Ed mu prostě chtě nechtě musel propadnou. Ale stejně by mě zajímalo, co se dělo poté, když se dveře za Ediem a RedHead zavřely :lol: No asi budu muset zabrousit na Gossameru a třeba najdu v nějaké anti-shippy povídce odpověď. Njn Muldy ... všechno se netočí jen kolem tebe ;)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Never Again

Odeslatod Utero v 19 čer 2008 21:52

k212 píše:Tak tohle je jeden z dílů, který jsem před deseti lety sjížděla na kazetě pořád dokola :shock: . Už tehdy se mi líbil díky tomu, že je jiný, introspektivní, netradiční ... ale také příliš bezdějový, to přiznávám. V originálním znění jsem ho viděla nedávno a musím dodat, že hlas dámy z tetování v podání Jodie Foster je prostě ... super děsivej a navíc návodně dominantní. No Ed mu prostě chtě nechtě musel propadnou. Ale stejně by mě zajímalo, co se dělo poté, když se dveře za Ediem a RedHead zavřely :lol: No asi budu muset zabrousit na Gossameru a třeba najdu v nějaké anti-shippy povídce odpověď. Njn Muldy ... všechno se netočí jen kolem tebe ;)


Ty jo fakticky to namluvila Jodie Foster? :shock: tak to cumim. Doufam, ze se ke me co nejdriv dostane original.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Never Again

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 17:48

Utero píše:
k212 píše:Tak tohle je jeden z dílů, který jsem před deseti lety sjížděla na kazetě pořád dokola :shock: . Už tehdy se mi líbil díky tomu, že je jiný, introspektivní, netradiční ... ale také příliš bezdějový, to přiznávám. V originálním znění jsem ho viděla nedávno a musím dodat, že hlas dámy z tetování v podání Jodie Foster je prostě ... super děsivej a navíc návodně dominantní. No Ed mu prostě chtě nechtě musel propadnou. Ale stejně by mě zajímalo, co se dělo poté, když se dveře za Ediem a RedHead zavřely :lol: No asi budu muset zabrousit na Gossameru a třeba najdu v nějaké anti-shippy povídce odpověď. Njn Muldy ... všechno se netočí jen kolem tebe ;)


Ty jo fakticky to namluvila Jodie Foster? :shock: tak to cumim. Doufam, ze se ke me co nejdriv dostane original.

Áno Jodie Foster a vraj si to veľmi užila ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Never Again

Odeslatod KayTee v 09 lis 2008 12:00

Opravdu výborná epizoda, která nám Scully ukazuje zase v jiném světle. A navíc se tam krásně směje :-)
Mulderovo ironické poznámky jsou taky skvělé, vážně si to užíval :-D
A chemie mezi Gillian a Rodneym tam opravdu cítit je. Jde to vidět už i v tom salonu, když jí ten chlápek tetuje, protože Rodney se na ni dívá s takovu láskou v očích.. Myslím, že to už byl do ní blázen :-D
Jeden z mých nej dílů.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Never Again

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 20:47

Tohle je moje srdcovka a znovu jsem se o tom přesvědčila. Mám ji ráda asi hlavně proto, že se v ní ukazuje tak trošku jiná stránka Scullyové, což je super. Člověk pak zas tu postavu vnímá ještě reálněji. Moc se mi líbí tetovací scéna a hudba k ní, pak taky ta scéna, jak přijdou poldové do byto Eda a tam Scully jen v triku se ohání napřed tím, že je z Úřadu, a pak hned zas tím, že je doktorka, a ti poldové jen tak koukají :) No a pak ta závěrečná scéna u stolu v kanceláři, ta prostě nemá chybu, oba to zahráli skvěle.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Nikdy viac

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 20:53

Angelitos píše:
luca píše:
kimberly píše:Ten Ed nakoniec zomrel? Alebo skončil len s popáleninami? Nejako mi to uniklo.


Skončil na psychiatrii.


Jono chudák muž :roll:


No, kdo by se do/ze Scully taky nezbláznil, že?
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Never Again

Odeslatod derena v 03 srp 2009 15:42

No mne osobne pride Rodney Rowland ako niekto kto by mohol hrať nejakých vrahov a zožrala by som mu to aj s navijakom. Vôbec mi nie je sympatický a tak isto ani jeho postava v Never Again.
Opäť sme sa niečo viac o Scully dozvedeli ( že sa dokáže s niekym vyspať aj po jednom rande :) ). Ale taká pekná sonda do jej myšlienok, keď už potrebuje kľud od Muldera. " To všetko preto lebo som ti nedal stôl?" :) škoda že nedokončil to čo chcel povedať, mohlo by to byť zaujímavé.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Never Again

Odeslatod oskvarka v 27 říj 2009 19:59

tak toto bolo naozaj huste :D..cele od zaciatku az do konca :D...tie Mulderove proslovy :D:D..
a to vsetko len preto ze jej nedal stol :P

Druha osobna investicia do aktov X ktora bola prva ta s tym prevtelenym frajerom? :)
Naposledy upravil oskvarka dne 27 říj 2009 20:02, celkově upraveno 1
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Never Again

Odeslatod oskvarka v 27 říj 2009 20:00

derena píše:No mne osobne pride Rodney Rowland ako niekto kto by mohol hrať nejakých vrahov a zožrala by som mu to aj s navijakom. Vôbec mi nie je sympatický a tak isto ani jeho postava v Never Again.
Opäť sme sa niečo viac o Scully dozvedeli ( že sa dokáže s niekym vyspať aj po jednom rande :) ). Ale taká pekná sonda do jej myšlienok, keď už potrebuje kľud od Muldera. " To všetko preto lebo som ti nedal stôl?" :) škoda že nedokončil to čo chcel povedať, mohlo by to byť zaujímavé.


no to hej aj ked z toho tetovania a po tolkych poharikoch bola opita a este aj sfetovana :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron