Demons

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Demons

Odeslatod kimberly v 11 čer 2008 19:56

Toto je podľa mňa jeden brilantný diel a teraz normálne rozmýšľam ako to napísať tak, aby som to vystihla...Démoni je úplne presný názvoch a o tých Mulderových sme sa už toho dozvedeli až-až. Toto mi však príde ako akási najintenzívnejšia, najbolestivejšia interakcia do jeho spomienok, ktoré sa zrazu dopĺňajú o nové zážitky. Hádka s Fajčiacim mužom a to, ako si ten Samanthu otcovsky privinie...Duchovny perfektne stvárnil zúfalstvo ktoré v Mulderovi narastá, pocit, že už neviem čomu môže veriť, či vlastne môže veriť aspoň vlastným spomienkam...A predstavte si ten pocit, že sa zobudíte ráno na cudzej posteli v zakrvavenej košeli a neviete, čo sa dialo...A ten záverečný obraz, ako sa Mulder zosype a zvalí na zem, a Scullyová si kľakne k nemu a objíme ho...nie, nechcem tým zvýrazňovať žiadny shipperský námet, ale fantastické ľudské a partnerské porozumenie a cítenie...Nádhera, množstvo emócií.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Demons

Odeslatod mona lisa v 11 čer 2008 20:10

Aj pre mna bola vzdy tato epizoda vyborna. A ta scena medzi Mulderom a jeho matkou, medzi CSM a Williamom Mulderom/p. Mulderovou...Len skoda, ze sme sa nikdy nedozvedeli presne, co sa vtedy stalo a ako to medzi nimi bolo.
A Mulder nahy vo vani, Scullyova mala pekny vyhlad ;) Uz som len cakala, ze tam k nemu vlezie.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Demons

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 09:04

Viac krát omieľaná téma, ale napriek tomu podaná z iného uhlu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Demons

Odeslatod XGirl v 17 čer 2008 07:17

Taky se mi tenhle díl líbil, Mulderových démonů a setkání s nimi není nikdy dost. Navíc se tady dobře ukazuje, kam až by byl Mulder kvůli hledání své pochybné pravdy zajít. Když jsem to viděla poprvé, tak jsem si vážěn myslela, že ty lidi zastřelil v nějakém záchvatu a pomatení mysli...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Demons

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:36

Keď si to tak vezmete, celé Akty X sú o Mulderových démonoch. Keby ich nemal, tak sa nikdy ani neotvoria. Má v hlave niečo nedoriešené o čom si myslel, že vyriešia Akty X. Mulderovým démonom vlastne vďačíme za veľa.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Demons

Odeslatod Utero v 30 čer 2008 01:40

Skvela vec! Nevim neprislo mi to uplne mistrovske, ale urcite se jedna o nadprumernou epizodu. Fakt se mi libi. Ten zacatek je psycho. Skoro kazda epizoda zacina celkem klidne, ale tady najednou takove hlasite hlasy, ze netusite o co pujde. Potom najednou Mulder ve skrvavene kosili co netusi co se stalo. No brilantni zacatek. Potom mi to, ale pride obcas az moc protahovane. Proto jsem si vic nez samotneho Mulderova patrani po pravde vsimal toho jak se Scully postavi na Mulderovo stranu at se stane cokoliv a udela vsechno proto aby dokazala, ze on je ten nevinny. Sice v Never Again ukazala, ze Mulder neni cely jeji zivot, ale v Demons to bylo zase trochu jinak. A to bylo to pekne :)

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Demons

Odeslatod Angelitos v 10 dub 2014 10:37

Mi se ten díl strašně moc líbí. Už ten námět...vzbudit se někde a nevědět, co dva dny dělo. Super herecké výkony! :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Demons

Odeslatod Angelitos v 10 dub 2014 10:39

Utero píše: vsimal toho jak se Scully postavi na Mulderovo stranu at se stane cokoliv a udela vsechno proto aby dokazala, ze on je ten nevinny. Sice v Never Again ukazala, ze Mulder neni cely jeji zivot, ale v Demons to bylo zase trochu jinak. A to bylo to pekne :) ]

to jsi napsal super!
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron