Anasazi, Blessing way, Paper clip

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Re: Anasazi, Blessing way, Paper clip

Odeslatod Petraela_x v 29 bře 2009 20:13

Je to krása, ja milujem všetko kde sú indiáni, a toto je fakt nádhera a Albert Hosteen, samozrejme obľúbená postava. Múdrosť indiánov ma vždy fascinovala, tie zvyky a prepojenosť a úcta k Zemi. Je tam nádherne vyjadrené prostredníctvom bizóna, že aby niečo mohlo žiť niečo musí umrieť, Mulderov otec a Scullyovej sestra...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Anasazi, Blessing way, Paper clip

Odeslatod XGirl v 29 bře 2009 20:20

Petraela_x píše: Je tam nádherne vyjadrené prostredníctvom bizóna, že aby niečo mohlo žiť niečo musí umrieť, Mulderov otec a Scullyovej sestra...


To mě nikdy nenapadlo s Mulderem, že i jeho otec "zemřel proto, aby Fox žil", vždycky jsem si to vztahovala jen na Melissu. Asi si tuhle trilogii pustím, je to moje nejoblíbenější mytologie.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Anasazi, Blessing way, Paper clip

Odeslatod Petraela_x v 29 bře 2009 21:43

Ja som si to vlastne uvedomila až keď som písala tento príspevok... ale podľa mňa sa to isto vzťahuje aj na Mulderovho otca, v podstate museli stratiť všetko... Asi by fajčiar nebol tak k nemu (Mulderovi) pristupoval ak by Will Mulder žil. V podstate mu nemal šancu povedať, čo vlastne pre vládu robil a to možno Muldera zachránilo, že sa to nedozvedel. Aspoň nie hneď.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Anasazi, Blessing way, Paper clip

Odeslatod derena v 03 srp 2009 12:31

Mytologické epizódy boli a sú pre mňa jednoducho napínavé a plné vzrušenia. A zvlášť to platí o tejto trilógii, pri ktorej som dopozerala Blessing way ale keďže už bolo neskoro, nezačala som s Paper clip, tak som bola celá nedočkavá ako sa to celéskončí. Scully mieri svoju zbraň na Skinera a Skiner na ňu. Fakt som si povedala,"tak toto je dobré". Myslím, že to je fakt dosť napínavá trilógia. To s tým celým "odhalením" v Anasazi až po Mulderovu "smrť". Perfektné.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Předchozí

Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron