Piper Maru-Apocrypha

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 21:01

Mulderovo prenasledovanie Kryceka ma vždy dokázalo pobaviť, páčil sa mi aj vrak lode z druhej svetovej vojny a samozrejme aj nákaza čiernym olejom a to ako dostal Krycek na hubu od Muldera telefónnym sluchátkom tiež nemalo chybu. No a keď bol zaživa pochovaný, myslela som si, že je naozaj po ňom. Okrem toho tieto epizódy obsahujú aj niektoré pamätné výroky: "Možno pochovávame mr´tvych živých." a do toho záber uväzneného Kryceka...
Naposledy upravil kimberly dne 05 čer 2008 22:37, celkově upraveno 1
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Piper Mary-Apocrypha

Odeslatod Utero v 04 čer 2008 21:44

Tak tohle je samozrejme dalsi vyborna mytologie. Zde fakticky Krycek exceloval!! a diky temto epizodam jsem si ho vazne oblibil. Posledni scena v Piper Maru jak mu zrovna zcernaji ty oci. Kurak a Mulderovo otec zamlada, skvela akce a napeti a hlavne ten Krycek! Tech scen je tu vic samozrejme.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Utero dne 06 čer 2008 00:00, celkově upraveno 1
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Piper Mary-Apocrypha

Odeslatod mona lisa v 05 čer 2008 08:58

Vyborna dvojepizoda. Jedine, co nesuhlasi je rok 1953 - ked Mulderov otec a CSM isli navstivit toho namornika do nemocnice. A pritom vieme, ze William Mulder sa narodil v 1936 - vid. nahrobny kamen v Dead Alive.
Moc sa mi pacilo ako Mulder bil Kryceka hlavou - to mas za tatu, za partacku... A CSM klamal svojich kumpanov ohladne pasky - uz od Paper Clip. Chudak Skinner, ten to schytal...
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod kimberly v 05 čer 2008 22:37

Krycekove oči pokryté čiernou blanou sú nezabudnuteľné!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod kimberly v 14 čer 2008 11:59

Tu ma zabávajú aj Osamelí strelci na ľade ;) A myslela som si, že Scullyová Cardinala zastrelí, bolo to nahnuté.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod yscully v 25 čer 2008 00:24

Mě překvapilo, že Scully tyká Skinerovi (nebo si tak aspoň vykládám pozdrav "Hi", když za ním přišla do nemocnice). Jak si vybavím jejich interakce v prvních sériích, tak bych čekala spíš "Dobrý den" nebo tak něco.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod MrSmith v 25 čer 2008 12:41

yscully píše:Mě překvapilo, že Scully tyká Skinerovi (nebo si tak aspoň vykládám pozdrav "Hi", když za ním přišla do nemocnice). Jak si vybavím jejich interakce v prvních sériích, tak bych čekala spíš "Dobrý den" nebo tak něco.

Ale ved podla filmu, ktory bol premietany v Hollywood A.D. mala predsa Scullyova so Skinnerom pomer. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Piper Maru-Apocrypha

Odeslatod yscully v 25 čer 2008 12:48

MrSmith píše:
yscully píše:Mě překvapilo, že Scully tyká Skinerovi (nebo si tak aspoň vykládám pozdrav "Hi", když za ním přišla do nemocnice). Jak si vybavím jejich interakce v prvních sériích, tak bych čekala spíš "Dobrý den" nebo tak něco.

Ale ved podla filmu, ktory bol premietany v Hollywood A.D. mala predsa Scullyova so Skinnerom pomer. :D

Nj, ale už tak brzo? ;)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron