Revelations

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Revelations

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 21:06

Veľmi dobrá diel. áči sa mi, že sa tvorcovia chytajú aj náboženských námetov, falošný stigmatici versus ten pravý-navyše ešte dieťa sa mi veľmi páčilo. Tak isto výmena rolí Muldera aScullyovej: Mulder v úlohe skeptika, Scullyová vychovávaná v katolíckej viere ako veriaca. Tiež sa mi páči nápad, že bola vybratá, aby Kevina chránila a veľmi pôsobivé mi prišlo to, ako jej muž povie, že niekedy je treba prejsť celý kruh aby človek našiel pravdu a práve ten kruh nakoniec Kevina zachráni.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Revelations

Odeslatod Utero v 26 kvě 2008 19:07

No tahle epizoda se trochu v treti serii straci, ale rozhodne byla skvela, ikdyz dalo by se toho dost vytknout. Libila se mi hlavne zacatecni scena s falesnymi stigmaty, bylo vazne skvely, ze zde bylo poukazano, ze spousta knezu jsou jenom podvodnici. A ten muz co chranil toho chlapce vypadal fakt zvlastne jakoby vypadl z epizody humbug :)

ObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Revelations

Odeslatod Luki v 27 kvě 2008 21:10

Místy opravdu nechutně směšný díl, který imho zachraňuje zručná režie, Gillian a Michael Berryman :ugeek:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Revelations

Odeslatod Utero v 27 kvě 2008 21:35

Luki píše:Místy opravdu nechutně směšný díl, který imho zachraňuje zručná režie, Gillian a Michael Berryman :ugeek:


no jo kritika asi musi byt :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Revelations

Odeslatod MrSmith v 28 kvě 2008 13:44

Nabozenske temy su v aktoch x velmi zaujimave, toto je ale uplne smiesna epizoda.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Revelations

Odeslatod XGirl v 28 kvě 2008 17:16

Já jsem téhle epizodě nikdy úplně na chuť nepřišla - osobně je mi prostě trošku proti srsti to, co udělali s postavou Scully - že náboženským zázrakům bezvýhradně věří, kdežto jiným nikoliv (a nevěřila ani v ep. Miracle man v 1. sérii). Přijde mi to takové moc násilně naroubované, přitom její víra je v seriálu dobré oživení (nejvíc se mi líbí toto téma v ep. Redux). Pár scén v Revelations je povedených, ale celkově pro mne spíš horší průměr...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Revelations

Odeslatod kimberly v 14 čer 2008 12:02

Tento diel mi prišiel v niektorých momentoch napínavý, v niektorých na zamyslenie, ale tiež mi to nesadlo z istého hľadiska obsahovo. A tiež bol otrasný ten drtiaci stroj, do ktorého chcel Gates Kevina hodiť, to som sa fakt bála.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Revelations

Odeslatod Petraela_x v 05 bře 2009 20:43

Práve som videla film s tým chlapcom, teraz to už rozhodne nie je dieťa 8-) ba priam ani chlapec :D ALe poriadny kus... ;)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Revelations

Odeslatod Blueman v 03 říj 2009 22:39

Scénáristicky poměrně slabá epizoda,kterou ale zachraňuje především výborná režie a výber herců.Ten kluk hrál na svůj věk velmi pěkně a ten plešatej člověk co hrál toho jeho ochránce vypadal naprosto hrozivě(v dobrým slova smyslu),takovýho člověka potkat třeba někdy v noci bych nechtěl,prostě pořízek.Jinak závěrečná scéna s tim drtícím strojem byla docela chuťovka.epizoda se mi celkově líbila a to jsem ateista...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33

Re: Revelations

Odeslatod 16mino28 v 01 bře 2011 18:18

zaujimavy napad zo stigmatmi a armagedonom, ale slabučké spracovanie. najviac ma zaujalo prehodenie rolí medzi muldrom a scully.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron