Wetwired

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Wetwired

Odeslatod Utero v 25 kvě 2008 13:55

Tuhle epizodu jsem premierove skouknul zrovna predchvili a musim rict, ze posledni epizody treti serie jsou proste jedinecne! Tahle epizoda me pripomela vynikajici Blood z druhe serie, ale v tomto pripade byl vysledek jeste lepsi. Mozna to bylo tím, ze obeti byla sama Scully. Vazne skvely napinak s vybornym vykonem Gillian :!:

A velmi vtipna scena byla kdyz Mulder prisel do nemocnice za Scully a jak zvednul ty ruce, ze se zdava :)

ObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Wetwired

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 16:17

Veľmi dobrý námet: to poprvé-nevinné sledovanie telky môže spôsobiť naše totálne pomätenie zmyslov a to len na základe farebných signálov. A potom ako Scullyovej preskočí a Mulder po nej pátra, to je tiež kvalita...a myslím že naňho kričí, že nikdy si mi neveril a on jej povie: ty si jediná, ktorej verím...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Wetwired

Odeslatod Utero v 25 kvě 2008 17:14

kimberly píše:Veľmi dobrý námet: to poprvé-nevinné sledovanie telky môže spôsobiť naše totálne pomätenie zmyslov a to len na základe farebných signálov. A potom ako Scullyovej preskočí a Mulder po nej pátra, to je tiež kvalita...a myslím že naňho kričí, že nikdy si mi neveril a on jej povie: ty si jediná, ktorej verím...


Presne to byla silna scena :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Wetwired

Odeslatod mona lisa v 25 kvě 2008 19:40

Skvela epizoda. A chladnokrvny X - ani sam velky CGB Spender netusil, ze prave on je ten tajuplny informator :P Najviac sa mi pacila Scullyova ako zurivo kusala kocky ladu v ustach. Tak netypicke pre nu.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Wetwired

Odeslatod luca v 27 kvě 2008 16:47

Znovu jsem se koukla na tenhle díl a opět mě nezklamal. Pořád mi běhá mráz po zádech, když se vcítím do kůže Scullyové, když byla přesvědčená, že Mulder jí celou dobu lhal. To musela být opravdu noční můra! Paráda.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Wetwired

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:31

Inak chudera Margaret Scullyová-ke úplne mimo, nikdy nevie čo sa deje, ale vždy to musí nejako riešiť...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Wetwired

Odeslatod nabaa v 04 čer 2008 21:48

Mulder je daltonik? Jako že je barvoslepý na zelenou a červenou? To je pro mě novinka, asi mi to nějak vypadlo. Mno, to musí být legrace na semaforech. :D Díl je to vynikající, hlavně proto, že se (samozřejmě s výjimkou 8. a 9.série) nestávalo moc často, že by trpěla Scullyová. Většinou to býval Mulder, kterého pronásledovali "démoni". :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Wetwired

Odeslatod kimberly v 05 čer 2008 22:36

Čítala som na tému Mulderovej farbosleposti nejaký rozhovor s tvorcami a tí sa smiali, že dôkazom toho, že to tak naozaj je, sú tie bláznivé kravaty čo Mulder nosí. :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Wetwired

Odeslatod XGirl v 06 čer 2008 09:47

nabaa píše:Mulder je daltonik? Jako že je barvoslepý na zelenou a červenou? To je pro mě novinka, asi mi to nějak vypadlo. Mno, to musí být legrace na semaforech. :D Díl je to vynikající, hlavně proto, že se (samozřejmě s výjimkou 8. a 9.série) nestávalo moc často, že by trpěla Scullyová. Většinou to býval Mulder, kterého pronásledovali "démoni". :)



No, ono to s tou barvoslepostí nebude nejspíš tak horké, protože v žádných jiných epizodách s tím problémy nemá ani se to nijak neprojevuje (můj kamarád daltonik je a vážně nerozezná červenou od zelené a růžovou od tyrkysové)...a nejsem si jistá, jestli by ho s tímhle přijali k FBI - ačkoli pokud člověk nechce být módním návrhářem, tak to nijak nevadí a na semaforu vidí, které světlo svítí... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Wetwired

Odeslatod nabaa v 07 čer 2008 18:18

XGirl píše:No, ono to s tou barvoslepostí nebude nejspíš tak horké, protože v žádných jiných epizodách s tím problémy nemá ani se to nijak neprojevuje (můj kamarád daltonik je a vážně nerozezná červenou od zelené a růžovou od tyrkysové)...a nejsem si jistá, jestli by ho s tímhle přijali k FBI - ačkoli pokud člověk nechce být módním návrhářem, tak to nijak nevadí a na semaforu vidí, které světlo svítí... :D


Taky bych řekla, že tak hrozně na tom nebude. Dneska jsem se totiž dívala na Rolanda a tam neměl Mulder nejmenší problém s nalezením zelené košile. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Wetwired

Odeslatod derena v 03 srp 2009 13:14

Jednoznačne zaujímavá časť. Nemôžem povedať že je úplne dokonalá, ale nápad je určite interesantný. :)
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron