War of the coprophages

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

War of the coprophages

Odeslatod nabaa v 29 kvě 2008 14:08

Tohle je snad druhá nejlepší neseriózní epizoda hned po Bad blood. Aspoň pro mě. Mulderovy telefonáty Scullyové nemají chybu. A je vidět, jak si Scullyová "užívá" večery. Čištění zbraně, koupání psa...kdo by chtěl dělat něco jiného. Snad jen ta zmrzlina připomínala užívání si. :D Akorát je teda pěkně nechutný, že Scullyová koupe Queequega ve dřezu, ve kterým myje nádobí. :? :lol:
A nejlepší hláška?

Mulder: Bambi also has this theory I've never come acro...
Scully: Who?
Mulder: Doctor Berenbaum. Anyway, her theory is...
Scully: Her name is Bambi?
Mulder: Yeah. Both her parents were naturalists. Her theory is that UFOs are actually nocturnal insect swarms passing through electrical air fields.
Scully: Her name is Bambi?
:D

Pro neangličtináře (omlouvám se,pokud to není stejné jako v dabingu, mám jenom originál...asle aspoň přibližně):
Mulder: Bambi má taky teorii, kterou jsem nikdy...
Scullyová: Kdo?
Mulder: Doktorka Berenbaumová. Ta její teorie je...
Scullyová: Jmenuje se Bambi?
Mulder: Jo. Oba rodiče byli přírodovědci. Její teorie je, že UFO jsou vlastně noční roje hmyzu prolétající elektrickým polem.
Scullyová: Jmenuje se Bambi?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: War of the coprophages

Odeslatod Utero v 29 kvě 2008 17:01

No trochu me nastval konec kde Mulder rekl Scully, ze vazne smrdi coz bylo teda dost nechutne :) Ale jinak souhlasim, ze telefonovani mezi nimi nebo Mulderovo "pozdrav z planety zeme" byla fakt zabava. Skvela, trochu ulitla epizoda :twisted:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: War of the coprophages

Odeslatod nabaa v 30 kvě 2008 10:23

Utero píše:No trochu me nastval konec kde Mulder rekl Scully, ze vazne smrdi coz bylo teda dost nechutne :) Ale jinak souhlasim, ze telefonovani mezi nimi nebo Mulderovo "pozdrav z planety zeme" byla fakt zabava. Skvela, trochu ulitla epizoda :twisted:


Mno,rozhodně to nebylo nechutnější než Queequeg ve dřezu...a navíc to byla pravda. Mohla mu na to říct "Ty taky.", ale když stačil dřív zmizet,tak co už. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: War of the coprophages

Odeslatod Utero v 30 kvě 2008 14:12

nabaa píše:
Utero píše:No trochu me nastval konec kde Mulder rekl Scully, ze vazne smrdi coz bylo teda dost nechutne :) Ale jinak souhlasim, ze telefonovani mezi nimi nebo Mulderovo "pozdrav z planety zeme" byla fakt zabava. Skvela, trochu ulitla epizoda :twisted:


Mno,rozhodně to nebylo nechutnější než Queequeg ve dřezu...a navíc to byla pravda. Mohla mu na to říct "Ty taky.", ale když stačil dřív zmizet,tak co už. :D


No jo mohla, ale uz by to nebyla takova urazka, protoze by vlastne jen z opakovala co Mulder rikal, spis kdyby rekla neco jako "trhni si" to by bylo dobry :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: War of the coprophages

Odeslatod kimberly v 03 čer 2008 10:31

Mnohí fandovia radi na tento diel spomínajú, ale mne akosi nič nepovedal. Nezbavila ma Bambi, trochu som sa pousmiala pri očiste psa to hej, ale to bolo asi tak všetko. Invázia švábov je síce zaujímavý nápad, ale celkovo vo mne táto epizóda zanechala akosi chlad.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: War of the coprophages

Odeslatod monkax v 09 čer 2008 22:46

Já tento díl vyděla před chvílí a opravdu jsem se nasmála :lol: To bylo boží :lol: To mě fakt pobavilo......mimozemštané jsou vlastně létající hmyz :roll: Takový dobrý odlehčený díl.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: War of the coprophages

Odeslatod Milius v 09 črc 2008 23:14

Ramena mi lítala nahoru a dolů jen na začátku,když si ten majstr pošramotil chodidlo o kovového švába.Ale jináč až moc přeplněné ohraným humorem. :lol:
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: War of the coprophages

Odeslatod niki_hornbeam v 02 zář 2008 14:19

Kdyz jsem tuto epizodu videla poprve, tak me pravdepodobne asi moc nezaujala, protoze kdyz jsem si ji poustela nedavno, co jsem si koupila dvd, tak jsem si ji vubec nepamatovala. Za to od teto doby na ni asi nikdy nezapomenu.. Pokud se vas tema svabu primo netyka, tak to muze byt docela fajn epizoda. Bohuzel ale v Sydney jsou svaby docela problem :? ... V Cechach jsem svabem nazyvala kazdeho maleho broucka.. Ale tady, kdyz vas v noci probudi lechtani na noze, ci jakekoli skrabani na zdi... Tak to neni jen tak obycejny brouk.. On to jen deseticentimetrovy cockroach (svab)... Nastesti ted byla zima, tak tu takovy vyskyt svabu nebyl, i kdyz jsme museli provadet jednu deratizaci za lednickou :shock: ... Tak doufam, ze az prijde leto, ze se zde neobjevi, nejaky novy, treba "vrazdici" druh.. :shock:
niki_hornbeam
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 srp 2008 11:24
Bydliště: SYDNEY(AU) Rybnik(CR)

Re: War of the coprophages

Odeslatod derena v 03 srp 2009 12:55

Bambi? :lol: Najprv mi to nejak nedochádzalo, že čo Bambi? Až potom mi to doplo. :) Časť pre mňa opäť nejaký ten priemer. Až na pár vtipných hlášok a to perfektné telefonovanie medzi M a S. A celkom ma zaujala ta Bambina teória o UFO.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: War of the coprophages

Odeslatod Angelitos v 28 bře 2014 01:43

to je fakt neskutečné, kolik je v tomhle díle super hlášek, teď na to koukám a pořád se u toho chlamu :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron